anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD 55XH9505(android 9) zawiesza się na meczach euro (TVP1 i 2 naziemna)

profile.country.PL.title
pepe40pp
Użytkownik

SONY KD 55XH9505(android 9) zawiesza się na meczach euro (TVP1 i 2 naziemna)

Problem z zawieszaniem tv powrócił w związku z transmisjami meczy na euro. Wiem, że rozwiązaniem na to jest zmiana ścieżki audio. Czasami po włączeniu meczu zapomnę tego zrobić i po kilku minutach zwiecha . Brak wizji, pozostaje tylko fonia oraz brak reakcji na pilota. Jedynym rozwiązaniem jest wyjęcie wtyczki z gniazdka. Mam pytanie do Tych osób co mają zainstalowanego androida 10. Czy na tym androidzie też tv się zawiesza?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ja bym sprawdził aktualizacje ewentualnie przywrócił do ustawień fabrycznych i konfigurował od początku. 

Nie bardzo rozumiem czemu miał by się zawieszać tylko na meczach, bo rozumiem że na filmach jest OK.

profile.country.PL.title
pepe40pp
Użytkownik

Problem znany od dłuższego czasu. TV nie radzi sobie z wielokanałową ścieżką dźwiękową, która jest dodawana do transmisji z meczu.

https://community.sony.pl/t5/android-tv/sony-kd-55xh9505-zawiesza-sie-na-programie-tvp-4k/td-p/38069...

 Chyba pod koniec grudnia sony wypuściło nową aktualizację opartą na androidzie 10. Jednak szybko ją wycofał. Mój tv nie zaktualizował się bo mam wyłączone automatyczne aktualizacje.

https://community.sony.pl/t5/android-tv/nowe-oprogramowanie-dla-modeli-g-h-ver-6-6053/td-p/3928899

Plik aktualizacyjny jest do pobrania tylko nie wiem czy warto instalować nową wersję. Jeżeli ten problem nie został naprawiony to chyba nie. Na androidzie 9 tv działa mi całkiem dobrze poza tym jednym problemem.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

 
Na bublach SONY podczas oglądania EURO dzwięk AC4 zawiesza mi telewizor i trzeba było wyjmować wtyczkę, żeby zrestartować, bo pilot też nie działał... Nie kupujcie SONY, bo zawieszają się też na TVP4K. Ja mam SONY KD 49XH 8505. Producent te problemy olał, bo zwyczajnie jest oszustem, dopuszczając ten model !!!