anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Firmware 1.01: NEX 7

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Firmware 1.01: NEX 7

Firmware 1.01: NEX 7 - Windows

Firmware 1.01: NEX 7 - Mac

Zmiany, które wprowadza nowy firmware:
- dodano możliwość włączenia lub wyłączenia przycisku REC
- dodano nowe ustawienie bracketingu (trzy klatki 1EV,2EV,3EV)
- szybsze auto wyświetlanie zdjęcia
- poprawa jakości zdjęć wykonanych obiektywem szerokokątnym
- poprawa funkcji nastawiania ostrości na wybrany punkt

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
7 ODPOW. 7
profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

- poprawa funkcji nastawiania ostrości na wybrany punkt



No własnie co to konkretnie oznacza ? Lepiej ostrzy? Czy lepiej widać punkt ostrzenia?
Dopiero co załadowałem 1.01 różnicy żadnej nie widzę potestuję jutro za jasnego.

Tommygun------
Początkujący

Zanim uaktualnię - jak w przypadku deaktywacji przycisku nagrywania można uruchomić filmowanie - na tarczy nastaw pojawia się dodatkowy program?

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Nie da się musisz ponownie włączyć przycisk

Tommygun------
Początkujący

Że jak? :c7


Jeżeli zdeaktywuję przycisk, to żeby nagrać film, to muszę wejść w to jakże przyjazne i dobrze przemyślane menu, znaleźć opcję, zaznaczyć ją i filmować dopiero po naciśnięciu tego nieszczęsnego przycisku? :shock:

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Tak dokładnie tak jak napisałeś.
Zawsze możesz zakleić przycisk jakimś kawałkiem plastiku aby się nie wciskał albo coś.

Tommygun------
Początkujący

Nie no, po prostu brawo.
Głupiej nie mogli tego rozwiązać. W zasadzie po co rozwiązywać problem, najlepiej dać opcję usunięcia możliwości szybkiego filmowania i po sprawie.

Dla mnie to poważna rysa na wizerunku firmy. Raz czas, z jakim zwlekali na naprawienie tego, czego sami nie przetestowali a sprawa była zgłaszana przez ogromną liczbę recenzentów, ze Stevem Huff'em na czele a teraz sposób "rozwiązania".
Może w ogóle rozkręcić nexa, wyjąć ten przycisk i przyczepić go sobie na sznurku do paska, w razie potrzeby zamontuj przycisk wykręcając i wkręcając 8 wkrętów i rozpocznij filmowanie. :slight_smile:

Dla mnie najbardziej irytująca i niedorobiona rzecz w nexie7 stała się jeszcze bardziej irytująca i niedorobiona. Czyli nadal będę okraszany wieloma niechcianymi filmami z bujaniem aparatu na pasku lub filami z chodnikiem w roli głównej. Raz kilka sekund ale rekord, to tylko 17 minut. :c9

profile.country.en_GB.title
catintheflat-----
Początkujący

Nie rozumiem o co Ci chodzi, wyłączasz i po problemie. Jak chcesz nagrywać filmy to sobie go włączasz i już. Wydaje mi się, że robisz z igły widły, wcześniej w ogóle nie było możliwości wyłączenia choć dla mnie problem nie istniał bo nigdy przypadkowo filmowanie mi się nie uruchomiło, ale ja to może z marsa jestem ;-)