anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka jest różnica między A300 a A350?

m4rYjUsh3k
Początkujący

Jaka jest różnica między A300 a A350?

Witam. Moje pytanie to takie jak w temacie. Bardzo proszę o porównanie, różnicę ponieważ chcę przeznaczyć od 2500 - 3000 zł za aparat i nie wiem jaki. Wiem tyle że mpix się różnią a czym jeszcze?. Interesują mnie najmniejsze szczegóły. Proszę również waszą opinię na temat tych aparatów oraz kto jaki ma.

139 ODPOW. 139
Nemo-----
Początkujący

najlepiej kupić przez e-fotojoker.pl trochę taniej niż w sklepie a odbiór osobisty w wybranym salonie FJ :)
A350 z dwoma obiektywami za 2389 :)

m4rYjUsh3k
Początkujący

Drodzy forumowicze i ty Alf300 jeśli chodzi o torbę to sor ale właśnie się zastanawiałem nad torbą Sony ale tą większą. Nie pamiętam ceny i numeru modelu ale to była torba z uchwytem na statyw podejrzewam.Szczerze mówiąc zastanawiam się jeszcze nad NIKONEM D90 tyle że nie wiem czy mi się to opłaci i czy się zmieszczę w budżecie moim. Jeśli chodzi o Sony to nie ukrywam że się napaliłem bo mi się podobają aparaty tej firmy, a co za trym przemawia to LV. Jak by A700 miała ruchomy wyświetlacz LCD to chyba bym się długo nie zastanawiał.

Alf300
Początkujący

m4rYjUsh3k

Nie zrozum mnie źle . Nie mam nic przeciwko torbie sony . Raczej próbuje cię naprowadzić że w FJ raczej kupić aparat bo ceny dobre .A kartę, torbę skompletuj osobno .

Można kilka groszy zaoszczędzić

m4rYjUsh3k
Początkujący

Tak. Torby i innych dodatków nie będę na pewno kupował w FJ.

profile.country.pl_PL.title
darecki883
Początkujący

W fotojoker nie jest wcale najtaniej.Też przymierzałem się chyba ze dwa miesiące do Alfy 300.Przeglądałem oferty na ceneo,Allegro.Ceny były różne.Wreszczie trafiłem na ofertę która mnie bardzo zadowoliła.Alfa 300komplecik,2 obiektywy,dwa akumulatory oryginał Sony,karta 4gb,torba sony.Za wszystko 1950 zł z odbiorem osobistym.Faktura,gwarancja 1 rok.Cena i obsługa wyśmienita.W fotojokerze za tą cenę mogłem kupić body + dwa obiektywy.Tak więc należy dobrze przejrzeć wszystkie oferty.pozdrawiam wszystkich użytkowników Sony.

Alf300
Początkujący

Hej Darecki

Oferta ciekawa ale jak się powiedziało A wypadało by powiedzieć B .... Zdradź koledze gdzie ma kupić bo to że za 1950 zł cały komplet możesz mu smaku narobić i będzie szukał i szukał.

w FJ A300 + 2 obiektywy 1888 + sciema 29 zł przy odbiorze osobistym = 1917

profile.country.pl_PL.title
darecki883
Początkujący

Namiary już podałem e-meillem zainteresowanemu.Zakupu za tą cenę dokonałem pod koniec pażdziernika.Była promocja Sony..Obecnie sprzedający sprzedaje sprzęt troszkę drożej ale można się dogadać i na pewno taniej niż w FJ..Zainteresowanym mogę dać namiar na e-meilla.

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Hej

To mój pierwszy post na forum.

Przejde do rzeczy :)

Na święta postanowiłem przesiąść się z KOMPAKTU na LUSTRZANKE.
Długo już się zbierałem, aż w końcu przyszedł ten moment.
Prze moje ręce przewineło się wiele kompaktów (Sony, Benqu, Kodak... i kilka innych firm)
Będzie to moja pierwsza lustrzanka.
Fotografiuje dość sporo.
ALE główie zdjęcia MAKRO.
Bardzo duże powiększenia.

Więc wybór padł na A300.

Więc tak.
Kupie pewnie lustrzanke z obiektywem w zestawie.
I teraz, jaki najlepiej zestaw kupić, zeby robić zdjęcia makro.
Na jak największym powiększeniu.

Najlepiej jak by 2000zł, to nie przekroczyło (najlepiej jak najmniej)



W internecie jest dużo info, że trzeba mieć dużo obiektywów. I że te KIT są bez sensu.
Czy to prawda? Czy na serio nie wystarczą te z zestawu, na początek?

Alf300
Początkujący

Czy ten zestaw wystarczy na początek ? To chyba zależy na tym jakie fotki robiłeś do tej pory . Ja mam zestaw A300 +kit i jak dla mnie i pstrykania fotek jest dobry choć już widzę że na pewno uzupełnię mój zestaw o kolejny obiektyw .

Do zdjęć makro czy się nadaje .. Nie jest to obiektyw zbyt ostry i to nie jest chyba tylko moja opinia . Nie wiedząc jakie fotki robiłeś do tej pory trudno będzie mi odpowiedzieć czy dla ciebie się nadaje .

Zamieszczę ci fotkę którą bardzo łatwo zrobić tym zestawem i jeżeli cię takie fotki będą na razie zadowalać to zaczniesz tak jak i ja zabawę z lustrzanką i powoli będziesz dochodził czego tak naprawdę potrzebujesz . Zamieszczone zdjęcie nie jest fotka makro ale chyba o ostrości obiektywu może coś powiedzieć .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Alf300 napisał(a):

Zamieszczone zdjęcie nie jest fotka makro ale chyba o ostrości obiektywu może coś powiedzieć .


Niestety o ostrości nic specjalnego nie może powiedzieć bo to miniaturka zdjęcia jest, do tego jeśli nie wyostrzona po zmniejszeniu, będzie bardziej mydlana niż w rzeczywistości.
Poza tym generalizowanie o kicie jest nieuzasadnione. Zdarzają się lepsze i gorsze egzemplarze. :)