anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NEX5 - TEST APARATU

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

NEX5 - TEST APARATU

http://www.optyczne.pl/3309-nowo%C5%9B% ... aratu.html" target="_blank


"...wprowadzając modele NEX-3 oraz NEX-5. Różnią się one trochę zarówno wyglądem jak i parametrami. Ten pierwszy jest mniejszy i lżejszy."

Błędy już w pierwszych akapitach...

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Jak zwykle nie dotrwałem do końca...nie umiem się zmusić, żeby przebrnąć przez ten tekst. :|

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

E, nic nowego: Wspaniale, bardzo dobrze, ale nazwiemy to wadą, żeby wam się w głowach nie poprzewracało. O, i już nie jest taki dobry! :rolling_eyes:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Lajam napisał(a):

Jak zwykle nie dotrwałem do końca...nie umiem się zmusić, żeby przebrnąć przez ten tekst. :|


Dokładnie miałem tak samo. Dzisiaj znowu się zabiorę za czytanie.

profile.country.pl_PL.title
WojtekTricity
Początkujący

Witam uprzejmie,
jestem "typowym" użytkownikiem nexa3, tzn zamieniłem go z canona 1000 D, bo już nie miałem siły na dzwiganie tego całego szpeju foto po taterkach, a po testach porównawczych (dzięki uprzejmosci pewnego punktu z nexami), stawiając sobie kryterium jakosciowe - ma byc co najmniej tak samo - a okazało się lepiej !, śledzę wszystkie nowości i spostrzezenia związane z nowym systemem. I tu od razu mój mały komentarz - test nexa na optycznych - policzyłem osobiście jeszcze raz średnią z zakresu tonalnego - im wyszło 5,85, a mi 6,47. Gdy napisałem o tym w komentarzach pod tekstem, to żadnego odzewu. I może ktoś wie cos na temat tej nowej lampy do nexa - czy będzie bardziej rozbudowana względem sterowania innymi lampami? Pozdrawiam wszystkich serdeczne :c37