anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sterowanie a 6400 ze smartfonu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hajduk1
Użytkownik

sterowanie a 6400 ze smartfonu

Zmieniłem telefon i mam ciągle problem z połączeniem po wifi.Oczywiscie za każdym razem kod i jak sie połaczy to mozna tylko w jedną stronę.Czyli zrobic zdjecie i zobaczyć na telefonie.Z telefonu nie da rady.To katorga.Poprzednia xperia łaczyła sie bez problemu przez tydzień a potem czasem sie udawało.Obecna łaczy sie ale nie mogę nic uruchomić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy aparat jest zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania?

 

Aktualizacje sterowników i oprogramowania ILCE-6400 | Sony PL

 

Jeśli nie widziałeś wcześniej poradnika poniżej, spróbuj zastosować się do wskazówek:

 

Jak skonfigurować aparat do zdalnego sterowania ze smartfona | Sony PL

 

Jeżeli problem nadal będzie występował możesz skontaktować się z działem wsparcia technicznego przez formularz https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy aparat jest zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania?

 

Aktualizacje sterowników i oprogramowania ILCE-6400 | Sony PL

 

Jeśli nie widziałeś wcześniej poradnika poniżej, spróbuj zastosować się do wskazówek:

 

Jak skonfigurować aparat do zdalnego sterowania ze smartfona | Sony PL

 

Jeżeli problem nadal będzie występował możesz skontaktować się z działem wsparcia technicznego przez formularz https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694.

profile.country.PL.title
hajduk1
Użytkownik

udaje się uruchomić nagrywanie filmu wiec pewnie coś z migawką przy zdjęciach.Czyli nie wyzwala migawki pewnie z powodu obiektywu 1,8/50 oss czyli coś z ostroscią moze