anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z kartą pamięci SanDisk

profile.country.PL.title
nataliag23
Użytkownik

Problem z kartą pamięci SanDisk

Witam, 

mam mały problem z karta pamięci: zapełniłam kartę pamięci, a więc te zdjęcia których jeszcze nie zgrałam to skopiowałam na dysk przenośny i postanowiłam sformatować kartę, no i tu sie pojawia mój problem, nie moge usunąć z karty zdjęć w aparacie, ani sformatować, próbowałam zrobic to na komputerze i również nic, zdjęcia jak były tak i są. Kiedy próbuję usunąc zdjęcia wyskakuje komunikat: Odzyskuje dane...Zapis na karcie pamięci nie został prawidłowo dokończony. Odzyskać dane? I nawet kiedy klikam Anuluj, bo nie chcę odzyskiwać żadnych danych, to zdjęcia dalej są.

Pomocy!

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie, jednakże jeżeli problem dotyczy karty pamięci najlepiej skontaktować się z supportem producenta i tam zgłosic problem.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, prawdopodobnie padła karta...ale tak dla pewności, w jakiej pozycji masz ten taki ząbek z boku karty? Jesli w pozycji lock to może to jest powodem braku możliwości wyczyszczenia karty po prostu masz ustawioną blokade przed usunięciem.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tak jak napisał Paweł, sprawdź czy karta nie jest zabezpieczona przed zapisem. Z lewej strony karty znajduje się przełącznik, którym można wyłączyć zapis na karcie pamięci.

 

SanDisk