anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HD co kupić na urlop

profile.country.pl_PL.title
gifam-----
Początkujący

HD co kupić na urlop

Witam
Jestem tu nowy, ale co niektórzy mnie znają od lat.
ale do rzeczy.
Wyjeżdżam na egzotyczny urlop. No i ... oprócz foto maszyny chcę zabrać i kamerkę.
Oczywiście w HD
W w związku z tym, ze jestem wierny marce chcę kupić coś sony.
Przeglądałem internet i wzrok mój zatrzymał się na :
1. HDR cx 550ve techn Exmor
2. HDR xr 550ve techn Exmor
3. HDR cx700VEB techn Cinema Tone Gamma i sinema Tone Color
4. HDR cx 560VFR techn Cinema Tone Gamma i sinema Tone Color
5. HDRcx690E techn Cinema Tone Gamma i sinema Tone Color
Może ktoś rozjaśni mój umysł czym te cacka się różnią i który byście mi radzili nabyć.

Wczoraj otrzymałem korzystna propozycję zakupu z lekka używanego sprzętu o HDR-CX350VE GPS

Zostało mi troszkę czasu do wyjazdu, ale nie za dużo. Proszę więc o radę - najlepiej dość szczegółową. Z góry dziękuję

Edytowano 04.10.2011
Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu.
Zimny.

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
gifam-----
Początkujący

Dzięki.
NO TO ZDECYDOWAŁEM SIĘ.
Zaraz zamawiam tą kamerkę .
Dziękuję za podpowiedzi.

Jak przyjdzie przesyłka to się pochwalę.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj Robercie :c37
Widzę, że podjąłeś szybką decyzję. Mam nadzieję, że Koledzy sadam i oneGabryś pomogli w wyborze i nie będziesz żałował - mówiłem Ci, że znajdziesz tu dobrą radę - chłopaki znają się na rzeczy :thumbsup:
Pochwal się, jak już będziesz miał - wpadnę "pomacać" - poniedziałki w "zoo" jeszcze aktualne?

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
gifam-----
Początkujący

Tadziu
myślę, że koło środy czwartku będzie u mnie na stole.
Wpadnij do mnie na giełdę ( przeniosłem ją na Żeliwną 38). Będę miał z sobą w następny poniedziałek. Pewnie będzie też ACDC i Istreed. Porobimy troszkę poprzemysłowych ujęć.

profile.country.pl_PL.title
gifam-----
Początkujący

Witam
Kamerka już w domu.
Dzisiaj pierwsze filmiki na próbę robiłem.
Z kamerką w pudle dostałem CD z programem PMB do obróbki tychże (filmów) .
Co z tego , bo nie działa. Przy uruchomieniu pokazuje się komunikat, ze jakieś pliki są uszkodzone lub ich nie ma.
Czy ktoś wie co z tym fantem zrobić??

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Z tej STRONY możesz pobrać całą płytę, a także zaktualizować PMB do wersji 5,8. Jeżeli masz inny model kamery to zmień go w odpowiednim okienku.

profile.country.pl_PL.title
gifam-----
Początkujący

PBM zamontowany, ale pomimo, że się otwiera i nawet pokazuje pliki z filmami to na nic innego nie reaguje.
Zastanawiam się nad kupnem Vegas lub Pinnacle.
Co radzicie??
Wiem, wiem trza mi inny komp. I po co ja kupowałem kamerę. Jakby aparaty nie wystarczyły.
hahaha

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Jakie masz parametry komputera?

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

gifam, w ostateczności import i montaż materiałów ze swojej kamery możesz przeprowadzić bez użycia PMB, aczkolwiek program ten bardzo fajnie organizuje i porządkuje wszystkie nagrania.
Po podłączeniu kamery przewodem USB do komputera pamięć kamery będzie widoczna w oknie "Mój Komputer" jako dysk zewnętrzny albo urządzenie multimedialne. Można stamtąd bezpośrednio skopiować pliki z nagraniami w wybrane miejsce na twardym dysku w komputerze.
Podstawowy montaż, przejścia, efekty i napisy można zaś przeprowadzić w darmowym programie Windows Live Movie Maker - warto go wypróbować. Opublikowałem na forum poradnik do WLMM, zapraszam:
https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=293&t=9692
Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

gifam napisał(a):

I po co ja kupowałem kamerę.

Żeby mieć pretekst do wymiany komputera :c20
Filmy w PMB powinny się odtwarzać nawet na słabej konfiguracji - u mnie np. chodzi płynnie HD, na netbooku. Ale do montażu używam jednak stacjonarnego i Vegasa. Inna rzecz, że zapisanie gotowego filmu "trochę" trwa.

------------------------------
fotoamator