anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR- SR10E - problem

maciek1808
Początkujący

HDR- SR10E - problem

Mam problem ze zrzuceniem i odtworzeniem filmów nagranych na kamerze w Windows Vista.

Przeczytałem forum, zrobiłem upgrade picture motion browser, odinstalowalem codeki od filmów i nadal gdy chcę zrzucić pliki na dysk przez PMB to w zamian za obrazki widzę krzyżyki. Czy ktoś może mi pomóc?

Natomiast gdy probuje odtworzyć pliki w AVCHD dostaje napis: This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Czy ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam,
Maciej

12 ODPOW. 12
boston-----
Początkujący

Pinnacle, PMB, Sony Vegas to programy, które mogą służyć do zgrywania materiału z kamery na dysk twardy komputera. Czy Nero9 nie wiem, bo nigdy nie używałem go w takim celu. Zapewne jednak nie jest to program dzięki, któremu można zrzucić materiał. Jeśli się mylę proszę mobora by to skorygował.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ja do tego i do zgrywania z dysku na DVD korzystam z PMP. Teraz przymierzam sie do kupna jakiegoś innego programu. Pierw pościągam triale i zobaczę który mi najlepiej odpowiada. Zastanawiałem się nad Adobi After effect, ale zobaczyłem cenę na allegro (3999zł) i już mi chęci przeszły.....

boston-----
Początkujący

Adobe AE nie jest programem do montażu sensu stricto lecz do tworzenie efektów specjalnych (w szerokim rozumieniu) i na pewno nie jest to program z serii zbuduj swoją kompozycje z wakacji ;) Z programów adobe warty polecenia jest Premiere ale znacznie lepiej montuje się amatorskie filmy na pinnacle czy sony vegas.