anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mam kamerę sony dcr-sr35e chcę do niej kupić...

Kamci0
Początkujący

Mam kamerę sony dcr-sr35e chcę do niej kupić...

Mam kamerę sony dcr-sr35e chcę do niej kupić: Kartę pamięci nie wiem czy 16GB czy 8GB prosze mi doradzić i akumulator np-fh100 jak się sprawuje kamera z tym akumulatorem i z kartą pamięci z góry dziękuję

5 ODPOW. 5
AIBO-----
Początkujący

Czesc

Na początek proponuje abyś rozważył czy potrzebujesz do tej kamery aż tak dużą kartę pamięci?? Moim zdaniem zdecydowanie wystarczy 4GB. Podobnie podszedł bym, do kwestii akumulatora. Wiem jak ważne jest, aby mieć dodatkowy zapas energii, ale moim zdaniem FH100 to lekka przesada:) Masz mała kamerę i po założeniu tego ogniwa zdecydowanie zmieni Ci się środek ciężkości co sprawi że sterowanie kamerą może być mało komfortowe. Dlatego też proponuję FH70, który zapewni Ci około 4-5h czasu rejestracji!!! pozdro!

Kamci0
Początkujący

Ale jak będę chciał na karcie przetrzymywać filmy to musi być większa a akumulator to jak wyjade i będę dużo nagrywał to co wtedy??

oldguest
Początkujący

Kamci0 napisał(a):

akumulator to jak wyjade i będę dużo nagrywał to co wtedy??



Nie wiem czy Pan widział wielkość tego akumulatora. Proponuję przed zakupem zobaczyć i rozważyć zakup 2x NP-FH70 szczególnie do tak małej kamery i ogólnie mało łakomej na prąd kamery.

Kamci0
Początkujący

Dziękuję jeszcze rozważe...POzdrawiam,dzięki

AIBO-----
Początkujący

zdecydowanie popieram post CS Bielsko!