anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odczyt formatu AVCHD w komputerze

jacekle
Początkujący

Odczyt formatu AVCHD w komputerze

Po nagraniu filmu kamerą HDR-SR10E w standardzie HD i imporcie go do komputera za pomocą dołaczonego do kamery programu Picture Motion Browser, nie jestem w stanie odczytać filmu. Na infolinii SONY dowiedziałem sie, że przed odtworzeniem nalezy dokonac konwersji do mpeg-2 i dopiero otworzyć. jednak nie wydaje mi sie to własciwe rozwiazanie, gdyz uzyskam wtedy (tak mi sie wydaje) standard SD.
BARDZO PROSZĘ O POMOC
Jacek

2 ODPOW. 2
LLC-----
Początkujący

Źle mówicie. Jeśli chcesz wypalić na DVD to musisz mieć nagrywarkę DVD, jeśli wypalić na Bluray lub HDDVD aby oglądać w full HD na PlayStation czy czymś innym to musisz mieć nagrywarkę Bluray lub HDdvd. Natomiast aby przesłać do kompa pliki .mts .m2ts z kamery i otworzyć aby pooglądać trzeba sciągnąć kodeki najlepiej najnowsze "k-lite codec full". A jeśli chcemy pooglądać bezpośrednio z kamery na TV to musimy mieć kabelek HDMI mini i TV LCD aby to wyglądało.

oldguest
Początkujący

A z tego co ja widziałem to poprawne zainstalowanie programu PMB bez problemu radzi sobie z zaimportowanymi plikami przez ten sam program. Więc jesli PMB importowaliśmy pliki z kamery na dysk to PMB powinien odtworzyć te pliki.