anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z DCR-HC39E

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

Problem z DCR-HC39E

Witam mam problem ze zgraniem filmów na komputer.... kolega zgral mi jedna kasetke ale strasznie duzo zajmują filmiki z 1 kasetki bo az 12 gb... :( ja sam za pomocą oryginalnej plyty ktora byla dolaczona do kamery nie potrafie nawet tak zgrac filmu.... prosze was bardzo o pomoc i dokladne wytlumaczenie jak zrobic to od poczatku do konca bo posiadam z rodzina juz chyba 4 lata ta kamere i caly czas kupuje nowe kasety bo nie umiem zgrac filmow na komputer .... zdjecia potrafie ale filmow nie... z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam wszystkich

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
ruti-----
Początkujący

Witam,

http://www.domore.sony.pl/#/?p=kursy_Handycam
Na stronie zawarte sa informacje w jaki sposob przegrywac materiał z kamery na komuter.
Wydaje mi sie ze bedzie to Panu pomocne.

Jeśli jednak były by dodatkowe pytania sluze pomoca.

Pozdrawiam,
Mateusz

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

dzieki.....narazie otwieram strone dochodzi do 100% i nic sie nie dzieje...tez tak macie????? moze to przez moj wolny internet.... jakbym sobie zaraz nie poradzil z tym bede pisal.pzdr

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

otworzylem ta strone i co dalej?????????/ sam mam sobie szukac odpowiedzi????:(

profile.country.pl_PL.title
ruti-----
Początkujący

Podalem link by usprawdznic dostęp do kursu w jaki sposob zgrac filmy na komputer.

Jesli nie dzila krok po kroku wyjasnie:
po otwarciu strony pokazuja sie przedmioty prosze kliknac na 2 od lewej "kamery hadnycam"
pozniej "kusy" nastepnie "moje wideo"

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

moze poprostu podajcie mi jakis dobry programik ktory mozna sciagnac z internetu, jest dobry i prosty w obsłudze.... bo ja oryginalnie do kamery dostalem picture package i nawet nie umialem za jego pomoca zgrac filmu na dysk twardy nawet takiego ktory by zajmowal jak wczesniej pisalem 10-13gb....

loud28
Początkujący

DrDala napisał(a):

otworzylem ta strone i co dalej?????????/ sam mam sobie szukac odpowiedzi????:(



Kolego ja strone otworzyłem a dokładniej link, który masz i wszystko jest normalnie i wszystko dziala. na początek proponuje zrobić porządek z kompem i przegladarka!!!

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

Sciagam teraz program Sony Picture Motion Browser i mam nadzieje ze on mi pomoze zgrac te filmy z kasety na dysk twardy.... bo z Picture Package nie moglem sobie poradzic.... w ogole mozna za pomocą Picture Package zgrac filmy na dysk twardy???? Co powiecie o Picture Package a Sony Picture Motion Browser???? ktory lepszy????

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

sciagnelem program Picture Motion Browser i na poczatku mialem problem bo jak w kamerze przelaczalem na PLAY/EDIT to po chwili pokazywal sie dymek w prawym dolnym rogu ze sprzed nie jest poprawnie zainstalowany i i moze nie poprawnie dzialac.... ale poradzilem sobie z tym jest wszystko ok.... ale nie wiem nadal jak za pomoca picture motion browser zgrac filmy z kasetki na komputer.... prosze zeby ktos mi powiedzial jak za pomoca tego programu mam to zrobic... dzieki i pzdr

profile.country.pl_PL.title
DrDala
Początkujący

moze ktos mi pomoc???:( w zaden sposob nie moge przechwycic filmu na komputer...;/ jak mam to zrobic za pomoca programu Sony Picture Motion Browser????????/POMOCY...