anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z ekranem lcd w kamerze HDR-CX 210E

sagitarius
Początkujący

problem z ekranem lcd w kamerze HDR-CX 210E

POMOCY !!!
kupiłem HDR -CX210E (jeszcze ciepła) i chyba jest coś nie tak z ekranem LCD... w słoneczny dzień prawie nic nie widzę! a właściwie, to widzę swoje odbicie jak w lustrze !tak się nie da filmować!
w instrukcji nie znalazłem niczego o ustawianiu ekranu. może jest naklejona folia ochronna?

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

sagitarius, w kamerze HDR-CX210E mamy następujące opcje odpowiadające za jasność ekranu LCD:

Menu -> -> ->
Zmiana na "Jasny" spowoduje zwiększenie jasności wyświetlacza w przypadku, gdy jest ona niedostateczna (np. gdy filmujemy w silnym słońcu). Naturalnie nie powoduje to zwiększenia jasności nagranych filmów. Należy pamiętać, że "Jasny" ekran LCD zużywa nieco więcej energii.

Menu -> -> ->
Domyślnie ekran LCD wygasza się po pewnym czasie, gdy nie jest używany, w celu oszczędzania baterii. Ustawienie tej opcji na "Wyłącz" spowoduje, że ekran będzie cały czas podświetlony.

W niektórych warunkach kontrast, jaki daje silne słońce, może utrudniać obserwowanie wyświetlacza LCD. Pojaśnienie ekranu i ewentualnie osłonięcie go ręką albo przeniesienie w cień powinno zdać egzamin. Pozdrawiam.

sagitarius
Początkujący

witam!
dzięki za radę, ekran rozjaśniłem, teraz tylko czekam na słoneczko, bo się gdzieś zapodziało...
pozdrawiam