anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z podłączeniem Sony DCR-HC23E do komputera z Vistą

obis31
Początkujący

Problem z podłączeniem Sony DCR-HC23E do komputera z Vistą

Mam jak dla mnie duży problem i nie wiem jak z niego wybrnąć. :( Jakiś czas temu kupiłam wspomnianą kamerę Sony DCR-HC23E. Program do zgrywania filmów "na komputer" załączony do zakupu udało mi się zainstalować - dziś myśłę że chyba cudem - i jakiś czas działalo wszystko bez problemów. Ale niedawno ten program - Picture Package zaczął szwankować więc go usunęłam z zamiarem zainstalowania na nowo... No i zaczęło się. Jak wspomniałam mam system Vista home prem 32 i teraz mój cudowny system NIE CHCE ZAINSTALOWAĆ programu na nowo!!! Próbowałam różnych rzeczy - oszukiwania zmieniająć ustawienia pliku instalacyjnego w trybie zgodności z systemem - nie pomogło. Korzystałam ze strony sony.pl i wskazówek tam zawartych ale nie chce mi działać połączenie przez USB - komputer nie widzi że pojawł się nowy sprzęt... Proponowany program PMB też nie działa bo domaga się kabla e.LINK którego nie mam... Sterownik do USB podany na stronie nie działa - nie wiem czemu, ogólnie po podłączeniu kamery do komputera nic sie nie dzieje - nawet nie pokazjue się info że wykryto nowy sprzęt. Pojęcia nie mam jak sobie z tym poradzić... Przecież kiedyś działało więc czemu teraz się uparło i nie chce???? Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to będę dozgonnie wdzięczna i przeszczęśłiwa bo bardzo mnie denerwuje że musze ciągle kupować nowe kasetki do kamery a nie mogę w żaden sposób zgrać tego co mam. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam czytających.

1 ODPOWIEDŹ 1
svirus-----
Początkujący

Zacznij od tego pobierz i zainstaluj sterowniki do kamery pod Viste:
http://support.sony-europe.com/dime/cam ... =DCR-HC23E" target="_blank

Później w panelu sterowania=>programy i funkcje sprawdź czy widnieje Sony USB czy coś takiego.Jeśli się to powiedzie to daj znać...spróbujemy pomóc. Napisz też o jaki program Ci chodzi do obsługi kamery. :)