anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze streaming USB w windows 7 64bit

profile.country.pl_PL.title
Czacik
Początkujący

Problem ze streaming USB w windows 7 64bit

Posiadam Kamerę DCR--HC53. Mój laptop nie posiada wyjścia firewiree ani pcimcia. Dlatego pozostaje mi tylko USB. POMOCY!!!! Czy są dostępne jakieś niekomercyjne sterowniki?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Witaj!
Obawiam się, że streaming USB jest już zupełnie nieobsługiwany w systemie Windows 7; nawet na tym forum dość regularnie pojawiają się Użytkownicy z podobnym pytaniem...
Pozostaje zgrywanie materiału przez kabel i.Link (FireWire), który oferuje dużo lepszą jakość obrazu niż transmisja przez USB.
Karta - kontroler FW do gniazda PCI to wydatek około 20 - 30 złotych; może ufundujesz ją jakiemuś znajomemu, który posiada stacjonarnego PC-ta? Inna opcja to skorzystanie z oferty sklepów komputerowych albo studiów foto-wideo - za zgranie materiału zapłacisz tam 10 do 20 złotych za kasetkę.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Czacik
Początkujący

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Aczkolwiek nie liczyłem na taką. Interesuje mnie uruchomienie kamery na laptopie. USB w takim razie odpada. Jeśli chodzi o FireWire to czy nie są produkowane przejściówki z USB na FireWire. Wiem że pytanie jest trochę idiotyczne bo to przecież jest inna przepustowość. Ale z tego co mi wiadomo to jeśli urządzenia się dogadują to prędkość transmisji jest ustawiana do nasłabszego ogniwa. I wtym wypadku mogło by obniżyć przepustowość do USB2.0 ?

I jeszcze jedna kwestia. Na stronie sony jest napisane że nie ma wsparcia tylko do 64bitów. Do 32 bitów jest w 7. Czyli to może być kwestia sterowników.

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Widziałem na aukcjach takie przejściówki od około 5 złotych (wyślę Ci link przez Prywatną Wiadomość), ale trudno przewidzieć, czy to zadziała. Przepustowość przepustowością, ale FW to zupełnie inny standard i do zgrywania materiału może się okazać niezbędny kontroler, czyli kompletna karta rozszerzeń do komputera z gniazdem FW.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Czacik
Początkujący

Dzięki za info. Nie są to duże pieniądze. Sprawdzę jak i czy to działa. A swoją drogą szkoda że w win 7 64 nie ma takiego wsparcia jak w xp.

Pozdrawiam