anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Serwis Sony Poznań

profile.country.pl_PL.title
mimi31
Poszukiwacz

Serwis Sony Poznań

Chciałbym przestrzec wszystkich przed praktykami jakie stosuje serwis Sony w Poznaniu. Za pośrednictwem sklepu oddałem do nich kamerę PJ10 na gwarancji. Nie zamykała się żaluzja obiektywu. Po prostu latała sobie luźno w prowadnicach. PO dwóch dniach zadzwonił serwisant i stwierdził że w kamerze jest pełno piasku i gwarancja w tym momencie nie działa. Powiedziałem sobie, ok. byłem nad morzem, możliwe że jakieś ziarenko się dostalo i uszkodziło mechanizm. Po spytaniu o koszt serwisant stwierdził, że mechanizm kosztuje ok. 120zł, a całkowity koszt to 440zł. Dlaczego tak drogo, pytam, a on mi na to że ceny narzuca Sony i on nie jest w stanie nic zrobić w tym temacie. Pzrełknąłem i zgodziłem się na naprawę. Naprawa przebiegła bardzo szybko i po kilku dniach miałem kamerę do odbioru w sklepie. Zagadnąłem sprzedawcę o wysoki koszt naprawy i narzucanie cen przez SOny Polska, a on mi na to że trzeba było negocjować cenę bo koszty narzuca serwis a nie Sony. I tak zostałem zrobiony w wała.
Niestety była to moja kosztowna nauczka na przyszłość i ostatnia naprawa w tym serwisie. Nie dajcie się nabierać tak jak ja.

0 ODPOWIEDZI 0