anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FOTO KLUB - VI plener Sony - Szklarska Poręba

profile.country.pl_PL.title
sabiki
Poszukiwacz

FOTO KLUB - VI plener Sony - Szklarska Poręba

Plener rozpoczęty :-D... Pozdrawiamy: bulgur, rakastan, MaSzt, karol-r i ja :-) :c51
Zdjęcia za chwilę...


edit kris:
Zdjęcia grupowe: LINK

226 ODPOW. 226
profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

Bry Wieczór :c37

Jako, że minęliśmy się wszyscy przy wyjeździe, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za mega imprezę. :c4

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca
profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Jeszcze się nie zabrałem za cyfrowe zdjęcia - wywołałem jedynie dwie rolki, więc pierwsze zdjęcie z nich można już oglądać w moim katalogu z innych aparatów - za rawy zabiorę się na dniach.
Chciałem tylko jeszcze napisać, że niesamowicie podoba mi się to, że każdy z nas dany temat inaczej zarejestrował i inaczej go pokazuje - na prawdę miło mi było spotkać się z wami kolejny raz i spędzić w waszym towarzystwie chociaż kilka chwil... Pozdrawiam wszystkich!

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

:nauseated_face:


edit:

Deviant napisał(a):


Chciałem tylko jeszcze napisać, że niesamowicie podoba mi się to, że każdy z nas dany temat inaczej zarejestrował i inaczej go pokazuje - na prawdę miło mi było spotkać się z wami kolejny raz i spędzić w waszym towarzystwie chociaż kilka chwil... Pozdrawiam wszystkich!

i wzajemnie :D , ale masz rację....każdy z nas pokazał to na własny sposób choć byliśmy w tym samym miejscu.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

No to i ja coś wrzucę. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

c.d.

Mam taką prośbę. Jak ktoś ma mnie na jakiś fotkach i chciało by mu się je do mnie przesłać na e-mail.

To bardzo proszę. Będę wdzięczny. :nauseated_face:

szadkowski1977@wp.pl

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600