anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mitech - Trznadel nadbużański zimą

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

mitech - Trznadel nadbużański zimą

Na początek fota zrobiona nad Biebrzą w majowy łykiend :nauseated_face:
I żeby było politycznie z A700 + 11-18

289 ODPOW. 289
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

No szkoda tych przodów, że je d..py zasłaniają. Masz jakieś foto tak prosto w ślipia? ;)
Tyły jasne są praktyczne jak dla mnie. Jak renifer stoi przy drodze to go przynajmniej widać ;)

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

No szkoda tych przodów, że je d..py zasłaniają. Masz jakieś foto tak prosto w ślipia? ;)


:c37
Trochę się seszło ale w ślipia mam :smileymrgreen:

Szum-----
Początkujący

przyjemne sarenki

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

piękne! :c4

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Mitech nic innego nie pozostaje mi napisać jak ... podobają się :c4

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Mirku, wygląda, jakbyś je sadził w ogródku, a one Ci tak po prostu wyrastały. Jak grzyby po deszczu :D
Bardzo podobająca się ta rogacizna płowa, którą pokazujesz :c4 (ta od d... strony też :c20 )

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

Szum. colorful, paulina, Tadeusz dzięki za odwiedziny i refleksje :c57

Tadeusz napisał(a):

Mirku, wygląda, jakbyś je sadził w ogródku, a one Ci tak po prostu wyrastały. Jak grzyby po deszczu :D
Bardzo podobająca się ta rogacizna płowa, którą pokazujesz :c4 (ta od d... strony też :c20 )

No ogródek to ja mam.... :c18 tak po 10x10 km w kilku miejscach :c34
I raz w jednym obrodzi a raz w innym.I trzeba się najeździć nie chudo. No, ale jakoś
daję sobie radę dzięki znajomości terenu i kilku różnym zabiegom i fortelom :smileymrgreen:

Odnośnie sarenek to jeszcze coś dopowiem. :D
Ostatnie pokazane zdjęcia zrobione zostały w ostatnią sobotę z samego rana w okolicach Woroblina n/Bugiem.Miałem niesamowite widoki jak na lekko pagórkowatej rozległej łące spowitej porannymi promykami słońca, które skrzyło się w kropelkach rosy biegały sarenki.Podjechałem do nich od strony lasu na odległość +/- 70 metrów. A one nic sobie z mojej tam bytności nie robiąc biegały niczym młode szczeniaki to w lewo, to w prawo pokonując odległości rzędu stu metrów w kilka sek. /jak wyjaśnił Docent z KKMu takie zachowanie saren może świadczyć o rui. Jak szaleją im hormony to one tracą czujność/. I całą moją radość w jednej chwili przerwał huk wystrzału. Wystrzału myśliwych.Którzy jak się później okazało zrobili sobie polowanie, ale na szczęście dla tych sarenek kilka kilometrów dalej.

Trochę odpoczniemy teraz od sarenek. W ostatnią niedzielę popadł mi się jeszcze .....
Wiewiór wylegujący się w temp. +36 st na dużej wypasłej sośnie. Tak sobie leżał i leżał to na jednej gałęzi to na drugiej, tak z kilka metrów od ziemi. Mimo,iż było bardzo słonecznie to musiałem użyć ISO 800. A dla czego :c18 ktoś mógł by zapytać. Ano dla tego,że wiewiór głupi nie jest :c34 i tam gdzie leżał to był w zasadzie mocny cień. A ja przy ogniskowej 560 mm musiałem dysponować jakimś realnym czasem naświetlania :c18 no choć 1/150s :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Rudzielec zacnie ustrzelony :thumbsup:
A taki ogródek, to skarb :nauseated_face:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja nie mogę...

Rozumiem, jak ludzie przekupią wiewiórki orzeszkami... to one pozują specjalnie, za orzechy, ale Ty zrobiłeś fotę totalnie znudzonej wiewiórze i to na drzewie - szacun. :thumbsup:

Dla mnie temat wiewiórki to jakiś nierealny jest. Nawet jak mam orzeszki to uciekają :(

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Grzesiu, mogę Ci córcię pożyczyć - jej z ręki jedzą :slight_smile:

------------------------------
fotoamator