anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vena - Port na Helu

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Vena - Port na Helu

Dawno nic w nie pokazywałam w Internecie, więc mam troszkę zaległości.
Na początek sesja na łódzkich targach Film Video Foto

Patrycja i Kamil
PICT8033-1.jpg

160 ODPOW. 160
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Vena napisał(a):

Paulino zgodnie z życzeniem jeszcze trzy lodowcowe i trzy widoki spod lodowca na dolinę.


Bardzo dziękuje :)
58 mnie zauroczyło :c4 , i podobnie jak poprzednicy 63 robi wrażenie :smileythumbsup:

jareklubicz napisał(a):

:c37 Gosiu ,ładnie pokazane ,piękne widoczki ehhhhh ...........


Obiema rękami się pod tymi słowami podpisuję :c20

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Bardzo mnie cieszy, że zdjęcia Wam się podobają. Kolejna seria, czyli książki i trole.

Pierwsze trzy zrobione we Fjaerland Norweskim mieście książek, gdzie na jednego mieszkańca przypada najwięcej książek. Znajduje się tam 12 księgarni i antykwariatów. Książki można kupić między innymi na przydrożnych straganach. Na każdej z książek napisana jest cena, odliczoną kwotę trzeba wrzucić do puszki i wziąć wybrany egzemplarz.

Pozostałe trzy pokazują jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Trollstigen, czyli drabina troli. Droga ta wije się serpentyną w dół z wysokości ok. 1000 m n.p.m. Z góry spływa rzeka, która spada malowniczym wodospadem.

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

W końcu po tylu miesiącach, które upłynęły od powrotu z Norwegii zawzięłam się i dokończyłam obrabianie norweskich kadrów, więc jeszcze chwilę Was pomęczę tym tematem.
Kontynuując przerwany temat poniżej 3 sympatyczne trolle, które można spotkać na kampingu pod Trollstigen i jeden widoczek

digo-----
Początkujący

Panorama rewelacje, słońce przebija się przez chmury, fajnie fajnie :)

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

Witaj,
74 - świetna !!!

..shprot..
profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

:shock:
widok... no po prostu zapiera dech w piersiach ;)

wojtek0
Początkujący

Ach 74 ,zobaczyć to na żywca ,extra :thumbsup:

Niniel
Początkujący

Ja chce mieć taki widok za oknem :)

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Dziękuję bardzo za komentarze. :c22
Niniel kto by nie chciał mieć takiego widoku za oknem :c20

Teraz dla odmiany odrobina fauny norweskiej, czyli ptaszory "ustrzelone" na wyspie Runde. Wyspa ta jest norweską Mekką dla fotografów ptaków. Spędziliśmy tam około 24h i skorzystaliśmy przy okazji z jednej z lokalnych atrakcji turystycznych, czyli wypłynęliśmy na rejs dookoła wyspy z przewodnikiem. Wszystkie zdjęcia z tego posta zrobiłam w czasie tego rejsu.

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Ptaszki na skałkach super.