anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Kris0101
Nowicjusz

Cashback

Hej wszystkim , jestem ciekaw czy ktoś w ostatnim tygodniu miał również problemy z formularzem cashback ? Otórz od 10 dni próbuję uzyskać zwrot za zakupiony obiektyw , jednak formularz jest totalnym bublem i wyskakuje błąd ... Pisałem i dzwoniłem do sony w sprawie jakiego kolwiek wsparcia.... hmm pierwszy raz się z czymś takim spotykam bo nikt nie udzielił mi żadnej konkretnej odpowiedzi ani nie wykazał większego zainteresowania / Może wydać się dziwne ale jest prawdziwe !  w moim przypadku ponieważ ta promocja jest do 2 lutego jesli mi się nie uda przejśc przez ten "cyrk" idę zwrócić obiektyw - ale pierwszy raz spotykam się z takimi .... nawet nie wiem jak to nazwać .... jestem ciekaw co inni bo wiem że ten problem dotyczy wielu osób !  Pozdro Krzysztof

64 ODPOW. 64
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Przykro nam z powodu Twoich doświadczeń z tą promocją. Przekazaliśmy Twoją wiadomość do naszego działu Obsługi Klienta, który w tym momencie zapoznaje się z historią zgłoszeń (ktorych numery podałeś powyżej). Spróbujemy pomóc. Skontaktuj sie też z nami na prv - podaj swój adres e-mail.

profile.country.PL.title
rutra1
Poszukiwacz

Fajnie, ale to już trzecie zgłoszonie przez pracowników Sony. Pierwsze było 09 stycznia. Oczywiście brak jakielkowiek reakcji i odpowiedzi.

Dalibyscie sobie spokój.

Napisałem tutaj bo myślałem, że dostanę kontakt do kogoś wyzej.

profile.country.PL.title
Piotr_111
Nowicjusz

Zakupiłem dzisiaj czyli 2019-01-30 aparat Sony ILCE6300L. Przy próbie uzupełnienia formularza związanego z Cashback wyskoczył komunikat, "Prosimy o zweryfikowanie następujących błędów: Podana data zakupu nie upoważnia Cię do wzięcia udziału w promocji" Mam prośbę o pomoc w pilnym rozwiązaniu tego problemu. Sprawę zgłosiłem też przez stronę https://services.sony.pl/supportmvc/pl/ gdzie otrzymała ona identyfikator zgłoszenia 18071070 ale może ktoś będzie mógł pomóc tutaj szybciej. 

Tagi (1)
profile.country.PL.title
KlasFotos
Poszukiwacz

Kupiłem 2019-01-31 aparat Sony ILCE-7M2. Przy próbie rejestracji Cashback wyskoczył komunikat, "Prosimy o zweryfikowanie następujących błędów: Podana data zakupu nie upoważnia Cię do wzięcia udziału w promocji"

Mam nadzieję, że to tylko pomyłka wynikająca z systemu - wielokrotnie weryfikowałem informacje - potwierdzano mi dostępność Cashback - wynika to również z regulaminu. Proszę o informacje - odowiedź.

Tagi (1)
profile.country.PL.title
accidelly
Nowicjusz

Witam,

nie działa opcja kontaktu mailowego, więc piszę tutaj.

Zakupiłem aparat Sony A7 z obiektywem kitowym 28-70mm w sklepie Media Markt. Na stronie sklepu została wyświetlona promocja Cashback. Przy rejestracji modelu na stronie sony.pl/cashback nie było do wyboru tego konkretnego modelu, w regulaminie widnieje on pod taką nazwą A7 KIT ILCE7KB.CE. Również nie było do wyboru sklepu Media Markt. 

Proszę o szybką odpowiedź

Pozdrawiam

Melgurth
Nowicjusz

Zauważyłem, że rejestracja nie działa tego samego dnia.

Tzn dzień w którym zakupilismy sprzęt nie może być dniem w którym wypełniamy formularz cashbacku. (why?)

Działa bez zarzutu następnego dnia. By być precyzyjnym po godzinie 01:00 następnego dnia. 

Servery które obsługują system cashbacku są zapewne w UK  (pani w sklepie mówiła, że to UK rozpatruje cashbacki) i dlatego te +1h.

 

W moim przypadku zakup 31.01.2019, kilka razy probowałem rejestrować z takim samym rezultatem.

O godzinie 01:01  1.02.2019 formularz przeszedł dalej.

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@accidelly  napisał(a):

Witam,

nie działa opcja kontaktu mailowego, więc piszę tutaj.

Zakupiłem aparat Sony A7 z obiektywem kitowym 28-70mm w sklepie Media Markt. Na stronie sklepu została wyświetlona promocja Cashback. Przy rejestracji modelu na stronie sony.pl/cashback nie było do wyboru tego konkretnego modelu, w regulaminie widnieje on pod taką nazwą A7 KIT ILCE7KB.CE. Również nie było do wyboru sklepu Media Markt. 

Proszę o szybką odpowiedź

Pozdrawiam


Cześć!

 

Spróbuj ponownie dokonać rejestracji na stronie, ale zanim to zrobisz, wyczyść cache przeglądarki, ciasteczka itp. 
Jeśli nie działa spróbuj użyć innej przeglądarki.

 

Możesz także skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer podany na stronie pomocy

community.sony.pl/t5/aparaty-a-z-wymiennymi-obiektywami/cashback/m-p/2545405#M22882

Lista sklepów:

Untitled-1.jpg

 

Media Markt to Media Saturn - https://www.spidersweb.pl/2018/05/saturn-media-markt.html

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
accidelly
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź, zmiana przeglądarki pomogła, Chrome coś niechętnie współpracuje :wink: a poza tym w formularzu cashback nie zostało zaktualizowane, że Media Saturn to teraz Media Markt, wprowadza to w lekką konsternacje :wink:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert


@Piotr_111  napisał(a):

Zakupiłem dzisiaj czyli 2019-01-30 aparat Sony ILCE6300L. Przy próbie uzupełnienia formularza związanego z Cashback wyskoczył komunikat, "Prosimy o zweryfikowanie następujących błędów: Podana data zakupu nie upoważnia Cię do wzięcia udziału w promocji" Mam prośbę o pomoc w pilnym rozwiązaniu tego problemu. Sprawę zgłosiłem też przez stronę https://services.sony.pl/supportmvc/pl/ gdzie otrzymała ona identyfikator zgłoszenia 18071070 ale może ktoś będzie mógł pomóc tutaj szybciej. 



@KlasFotos  napisał(a):

Kupiłem 2019-01-31 aparat Sony ILCE-7M2. Przy próbie rejestracji Cashback wyskoczył komunikat, "Prosimy o zweryfikowanie następujących błędów: Podana data zakupu nie upoważnia Cię do wzięcia udziału w promocji"

Mam nadzieję, że to tylko pomyłka wynikająca z systemu - wielokrotnie weryfikowałem informacje - potwierdzano mi dostępność Cashback - wynika to również z regulaminu. Proszę o informacje - odowiedź.



@Melgurth  napisał(a):

Zauważyłem, że rejestracja nie działa tego samego dnia.

Tzn dzień w którym zakupilismy sprzęt nie może być dniem w którym wypełniamy formularz cashbacku. (why?)

Działa bez zarzutu następnego dnia. By być precyzyjnym po godzinie 01:00 następnego dnia. 

Servery które obsługują system cashbacku są zapewne w UK  (pani w sklepie mówiła, że to UK rozpatruje cashbacki) i dlatego te +1h.

 

W moim przypadku zakup 31.01.2019, kilka razy probowałem rejestrować z takim samym rezultatem.

O godzinie 01:01  1.02.2019 formularz przeszedł dalej.

 


Support potwierdził, że rejestracja w promocji Cashback nie jest możliwa w dniu zakupu produktu.

profile.country.PL.title
Wloch.Marcin
Poszukiwacz

Witam wszystkich!

 

Gdzie mogę znaleźć jakieś informacje dotyczące cachbacku? Strona cashback nie działa - informuje o końcu promocji, a ja chciałbym się dowiedzieć czy zwrot pieniędzy za zgłoszony sprzet dojdzie do skutku.  🙂 obiektyw zgłosiłem 6.2.19. pozdrawiam