anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A300 a karta pamięci.

T_J-----
Początkujący

Sony A300 a karta pamięci.

Witam,

Posiadam Alfe 300 i mam pytanie czy bez problemu będzie czytać kartę CF 16GB ?
Konkretnie mysle o takiej karcie 16GB:
http://www.pretec.com/epages/Store.stor ... cts/CF233X

Pozdrawiam
TJ

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Kingstony potrafią być zawodne, czasem się wieszają czasem padają całkowicie. Sandiski są ok i mało kto na nie narzeka. To samo tyczy się kart Preteca których używa coraz więcej osób a cena to prawie połowa sandiska, Sam chyba zakupię 8-kę Preteca.

gadutabu
Początkujący

SZFENDAK - powiedz kiedy ci się kingston zawiesił i dlaczego jak włożysz wersje zwykłą do aparatu zwykła ma 66x to wiadomo ze aparat nie wyrobi w robieniu klatek ale jak elit pro czyli 133x to niema obcji by aparat nie wyrabiał wyjątkiem jest jak masz obcję włonczona jpg +raw bo w tym samym czasie musi 2x tyle danych zapisać na karcie i wyciąga 2 klatki a nie 3

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Mnie osobiście nie bo nigdy kingstona nie używałem ale poczytaj proszę http://klubkm.pl/forum/showthread.php?t=21181&page=2

cechomi53
Poszukiwacz

No właśnie dopadł mnie jeden z tych problemów, posiadam kartę Nexar Professional 4 GB i ta od nowości śmiga aż milutko, teraz chciałem sobie poprawić i zakupiłem Kingstona Ultimate 266X 16 GB. Niedawno wybrałem sie na łowy (grudzień, temp. lekko minusowa) zdjęcia robiły się miło i sympatycznie ale przy ok. 50 - 60 zdjęciu karta zgłosiła błąd i koniec z robieniem zdjęć. Na poczatku pomyslałem że problem stanowi temperatura, ale po powrocie do chatki z kartą był nadal przez jakiś czas problem, nie mogłem odzyskac nawet tych zrobionych przed zgłoszeniem problemu - po ciężkich bojach odzyskałem te zdjęcia, format karty i jest OK. Ale dzisiaj zrobiłem wypad na plażę i to samo, 55 zdjęć i zwiecha karty (nie wiem czy to nadal temperatura bo w warunkach domowych natrzaskałem ponad 100 zdjęć i hula bez problemu), odzysk poszedł mi łatwiej - ale dopatrzyłem się że aparat widzi tylko 8 GB. Nie mam innej możliwości sprawdzenia karty jak tylko poprzez kabel do kompa. Czy komuś taka sama karta służy w pełni dobrze ? Czy owe 266X jest problemem ? Jakieś pomysły ?