anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wypożyczalnia obiektywów SONY

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Wypożyczalnia obiektywów SONY

Nareszcie rusza wypożyczalnia obiektywów :c52 :c19 :c21
http://www.sony.pl/hub/klub-sony/6/1#2

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Obiektywy możesz wypożyczyć w autoryzowanym serwisie Sony - w CSI na Żytniej w Warszawie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

37 ODPOW. 37
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dodam od siebie, że to wypożyczenie jest na 3 dni.
Przyznam szczerze, że od dawna na takie coś czekałem!
Szkoda, że do Wawki mam 300km, ale w momencie, kiedy przed zleceniem coś mi się stanie ze sprzętem - mam już alternatywę :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Bardzo fajna inicjatywa :c4
Cennik też wygląda zachęcająco, tylko nie doszukałem się info na temat jakiegoś zastawu :c18
Czyżby go nie było :question:

robert4you
Początkujący

zastawu nie ma - ceny chyba trochę wysokie - ale za nowości zawsze trzeba zapłacić.

robert4you
Początkujący

Jak potrzebujesz szkła jednorazowo kupujesz przez internet robisz co musisz i w ciągu 10 dni odsyłasz - chyba będzie taniej ? :slight_smile:

weasel
Początkujący

600 pln za fajne szklo na 3 dni i jeszcze kaucja? Tak ma byc? 😕

profile.country.pl_PL.title
Style-----
Nowicjusz

Wydaje mi się że zdecydowanie za drogo :c9 Ale dobrze że jest przynajmniej taka możliwość :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

No cóż wypożyczając podczas urlopu na miesiąc Corollę "nówka sztuka i wypas" zapłaciłem ciut mniejszą stawkę dobową niż najniższa za kit u Sony...ale jest możliwość i do tego nie trza lać benzyny :slight_smile: .

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Ygh...nie wiem co ma na celu ta wypozyczalnia,szczegolnie kiedy sposobnosc posiadania danego szkla na swoim bagnecie jest tak droga.
Mialem wrazenie,ze ma to sluzyc sprawdzeniu parametrow szkla w jakie mamy sie zamiar w przyszlosci zaopatrzyc.Taki 3dniowy test moze dac nam wiele odpowiedzi w kontekscie idei zakupu.

Tu jednak nastapil zonk a ceny brutalnie zweryfikowaly entuzjazm jaki z pewnoscia wstapil w wielu z Nas zaraz po przeczytaniu pierwszej strony tematu wklejonego przez Karola.

robert4you napisał(a):

ceny chyba trochę wysokie



Style napisał(a):

Wydaje mi się że zdecydowanie za drogo




Szkoda,ze nie podali ceny za 300 f2.8 :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Monty napisał(a):

Ygh...nie wiem co ma na celu ta wypozyczalnia,szczegolnie kiedy sposobnosc posiadania danego szkla na swoim bagnecie jest tak droga.
Mialem wrazenie,ze ma to sluzyc sprawdzeniu parametrow szkla w jakie mamy sie zamiar w przyszlosci zaopatrzyc.Taki 3dniowy test moze dac nam wiele odpowiedzi w kontekscie idei zakupu.

Tu jednak nastapil zonk a ceny brutalnie zweryfikowaly entuzjazm jaki z pewnoscia wstapil w wielu z Nas zaraz po przeczytaniu pierwszej strony tematu wklejonego przez Karola.



Ceny dla nas (amatorów, ludzi, którzy chcą wypróbować szkło przed kupnem) faktycznie trochę wysokie. Ale mi się wydaje, że wypożyczalnie powstają głównie dla ludzi, którzy potrzebują zrobić jakieś fotki a nie opłaca się kupować szkła do jednego projektu, zlecenia, sesji. Najczęściej są to ludzie, którzy na fotografii zarabiają więc koszt wypożyczenia wrzucają w koszty a klient zamawiający sesje płaci (i nie obchodzi go, skąd fotograf ma dane szkło, zleceniodawcę interesują zdjęcia czyli efekt końcowy).