anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Image Data Converter Ver. 4

kostekm
Początkujący

Image Data Converter Ver. 4

Image Data Converter Ver. 4-w strefie twórczej nie ma zainstalowane zostały tematy,jak to zainstalować?

7 ODPOW. 7
kostekm
Początkujący

CZY JEST TU JAKIŚ MODERATOR ???

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kostekm napisał(a):

CZY JEST TU JAKIŚ MODERATOR ???



A co się dzieje, po co Ci moderator?
Jeżeli jest jakiś problem z forum lub którymś użytkownikiem to możesz napisać na priv do moderatorów i do administratorów.

P.S. Jeżeli dobrze zrozumiałem Twoje pytanie to ja mam w IDC v.4 strefę twórczą i są tam presety takie same jak w aparacie (krajobraz, portret, zdjęcia czarno-białe itp.). Jedyna różnica to taka, że nie można edytować ich wartości (w aparacie mogę ustawić dla każdej strefy odpowiednie nastawy nasycenia, kontrastu wyostrzania). Ale w IDC te nastawy dostępne są w dużo szerszym zakresie poza strefami twórczymi. Jeżeli to nie o to chodziło to prosiłbym Cię o dokładniejsze wyjaśnienie problemu (może być np. zrzut ekranu).

kostekm
Początkujący

W strefie twórczej jest minus,nie ma zainstalowanych żadnych tematów.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Proszę podać jaki model aparatu, jakie pliki edytujesz za pomocą IDC (RAW czy JPG).

Proszę o zrzut ekranu z ustawieniami IDC.

kostekm
Początkujący

Plik oczywiście Raw ,sony alfa100

kostekm
Początkujący

I co ,ktoś mi odpowie co jest z tą strefą twórczą?

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kostekm napisał(a):

I co ,ktoś mi odpowie co jest z tą strefą twórczą?



Jeżeli do tej pory nikt nie miał takiego problemu to pewnie nikt Ci nie odpowie bo nie ma doświadczeń z taką sytuacją.
Nie wiem, może ściągnij z sieci program i zainstaluj ponownie usuwając poprzednie wszystkie wersje (innego pomysłu nie mam jak błędne oprogramowanie).