anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kropla wody

beszcza
Początkujący

Kropla wody

Witam serdecznie mam małe pytanie widziałem piękne zdjęcia na których została złapana spadająca kropla wody. Bardzo bym chciał zrobić sam takie i teraz mama prośba jak najlepiej to zrobić ?Mam małe przypuszczenie ale nie jestem pewien...Myślę że powinien być długi czas naświetlenia małe ISO i mała przysłona?No i statyw obowiązkowo tak?Proszę o pomoc pozdrawiam!

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

beszcza napisał(a):

Witam serdecznie mam małe pytanie widziałem piękne zdjęcia na których została złapana spadająca kropla wody. Bardzo bym chciał zrobić sam takie i teraz mama prośba jak najlepiej to zrobić ?Mam małe przypuszczenie ale nie jestem pewien...Myślę że powinien być długi czas naświetlenia małe ISO i mała przysłona?No i statyw obowiązkowo tak?Proszę o pomoc pozdrawiam!


no nie bardzo potrzebny jest błysk możliwie krótki czas naświetlania (żeby zamrozić kroplę) małe iso i przysłona raczej coś koło f/7,1 żeby spadająca kropla ładnie w GO się wpasowała, a statyw przydaje się głowni dlatego, że dzięki niemu można ustawić ostrość na miejsce gdzie ma lecieć kropla, wyłączyć af i potem już w stałych warunkach polować na kroplę...

a reszta w temacie podanym przez Karola

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

pawelszymanski6 napisał(a):

a reszta w temacie podanym przez Karola


właśnie dlatego wątek zostaje zamknięty

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer