anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Portrait Professional

Zelmer
Początkujący

Portrait Professional

Witam,

Zapraszam do obejrzenia malego demka fajnego i nie drogiego programu do portretow.
Co o nim sadzicie? Jak dla mnie rewelka :thumbsup:

Link

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Zastanawiam się nad zakupem tego programu, czy ktoś z Forumowiczów jest jego posiadaczem i może się podzielić swoją bezcenną opinią. Po ściągnięciu triala jestem w szoku jakie możliwości ma ten soft :shock: . Jest na dodatek w przecenie :thumbsup: .

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Mam ten program kupiłem przy jakiejś świątecznej przecenie za śmieszne pieniądze i jestem zadowolony :smileytwisted:
Efekty takie jak tym programem pewnie idzie bez problemu uzyskać kombajnami typu PS ale ja jestem leniwy co do obróbki :c34

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Jaką masz wersje jeśli można wiedzieć: standard, studio czy studio 64?

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Standard 10

Tu mały przykład zabawy w 3 minutki :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Ładne efekty :thumbsup: subtelne i nie rzucające się w oczy, na domyślnych ustwieniach z reguły wychodzi plastik, ale kilka (no może kilkanaście suwaczków ;) ) i wszystko jest OK.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Właśnie zakupiłem wersję Studio. (49,96 USD)

Naprawdę fajna sprawa, szczególnie że ta wersja już instaluje się jako plugin do PS CS5.
Robimy retusz skóry, oczu itp. i wracamy z powrotem do Photoshopa. :)

Jak ktoś ma działalność to kupuje się bez VAT, a faktura i tak idzie w koszty :)