anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

program PMB

olimpia3-----
Początkujący

program PMB

czy ktoś wie gdzie można zdobyć spolszczenie do programu PMB.
olimpia3

8 ODPOW. 8
AIBO-----
Początkujący

z tego co sie dowiedzialem w dwoch sklepach Sony Center nie jest to mozilwe - nie ma takiego spolszczenia :( Moze Sony pojdzie po rozum do glowy i w koncu dostosuje oferte swoich produktow (takze software'u) do polski!!!

profile.country.pl_PL.title
mackotka
Początkujący

Kiedy kupowałem kamerę w Sony Centrum, otrzymałem wraz z kamerą oprogramowanie PMB spolszczoną wersję. Więc po prostu ściągnij wersję polską

Szukaj polskiej wersji na http://support.sony-europe.com/dime/downloads/downloads.aspx?l=pl&f=PMB_V3005

boston-----
Początkujący

Z tego co się orientuje nie ma spolszczenia do PMB, jednak jest to program bardzo łatwy w obsłudze i z ograniczoną ilością funkcji, bardzo intuicyjny wiec znajomość angielskiego moze być zupełnie podstawowa.. Jeśli masz jakiś problem chętnie pomogę. Również uważam, że program mógłby być spolszczony, tym bardziej że jest on skierowany do wszystkich osób, które używają kamer Sony i nie jest to program specjalistyczny jak Final Cut, Premiere czy Sony Vegas Pro, które są tylko po angielsku.

oldguest
Początkujący

Jeśli ktoś ma problemu z obsługą Sony przygotowało mini kursy obsługi http://domore.sony.pl/

olimpia3-----
Początkujący

dzięki za informacje napewno jak będe miała jakiś problem to napisze teraz jakoś sobie radze po roku poprostu metodą prób i błędów jakoś doszłam o co w tym programie chodzi pozdrawiam wszystkich :c10 olimpia3 :c10

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

No to ja zauważam pierwsze plusy braku spolszczenia - zmusza użytkownika do myślenia i motywuje do chociaż podstawowej nauki j. angielskiego :thumbsup: :D Można powiedzieć, że Sony dba o rozwój konsumentów ;)

Antoni2A
Nowicjusz

Mam na komputerze Windows XP a aktualny PMB nadaje sie na Viste i dalsz. Co mam zrobić. Mam kameręHDR-CX115E

Pozdr

Jerzy Pasiński

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Najlepiej zaktualizować system operacyjny...

------------------------------
fotoamator