anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55xh95 nagrywanie na usb

profile.country.PL.title
tigertoja
Poszukiwacz

55xh95 nagrywanie na usb

Witam społeczność. Posiadam od niedawna 55xh95. Nagrywam film na dysk podpięty pod gniazdo do nagrywania (dysk samsung portable s2 500 GB) i wszystko ok. Problem się pojawia kiedy chcę przewinąć film. Przewija parę sekund i zawiesza się. pomaga tylko wyjście i ponowne uruchomienie filmu. Dysk jest dyskiem zewnętrznym i w oryginale na wyjściu miał usb 3.0 (niebieskie) ale do środka nie zaglądałem a specyfikacji nie pamiętam. Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? dodam, że bez przewijania wszystko jest ok.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

może problemem jest program, w którym odtwarzasz nagranie. Spróbuj pobrać inną aplikację (np. VLC Player) i zobacz, czy problem nadal występuje.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
tigertoja
Poszukiwacz

Ale ja nie wybieram programu w którym ma być uruchomiony film. Wchodzę w listę nagrań i uruchamiam nagranie a film jest odtwarzany przez telewizor. Program vlc mam zainstalowany tyle, że nagrywam i odtwarzam nagrania z poziomu telewizora a nie androida. Zastanawiam się czy zastosowanie dysku ssd nie pomoże, ale nie mam pojęcia.

profile.country.PL.title
tigertoja
Poszukiwacz

Robiłem kolejne próby i okazało się, że problemu z przesuwaniem filmu nie ma kiedy nagram z tvp1 a z tv4 albo 6 to jest klapa. Zastosowanie dysku ssd też nic nie dało, czyli to nie problem transferu. Może jakość sygnału ma wpływ. TVP nadaje 1080 a te drugie 576i sd. Nie mam innego pomysłu. Ogólnie nie jest to mocno uciążliwe ale reklamy już przewinąć się nie da. Jak komuś przyjdzie do głowy jakiś pomysł to z chęcią go przetestuję.