anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak możliwości rejestracji LA-EA5

profile.country.PL.title
piekielko_com
Użytkownik

Brak możliwości rejestracji LA-EA5

Dlaczego w tym serwisie przy rejestracji nowego produktu SONY nie da się zarejestrować adaptera LA-EA5, ale można wszystkie jego poprzednie wersje?

Jakaś dyskryminacja? 😆

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

czy chodzi o rejestracje nowego produktu w MySony?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
piekielko_com
Użytkownik

Hej,

no tak. Jak wpisuję LA-EA - to wyświetlają się propozycje wcześniejszych modeli. Jeżeli wpiszę LA-EA5, to nic się nie wyświetla, a wszelkie przyciski do zatwierdzenia produktu stają się nieaktywne.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktować się w tej sprawie mailowo, a sprawa zostanie przekazana do odpowiedniego działu z prośbą o dopisanie urządzenia. Adres e-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
piekielko_com
Użytkownik

Napisałem do nich, ale niestety pracują tam jakieś przygłupie automaty, które nie rozumieją, co się do nich pisze. Może gdyby firma Sony zatrudniała mądrzejszych ludzi, to mielibyśmy dużo fajniejszy sprzęt niż tylko fajny :slight_smile:

 

Moja wiadomość do nich:

*Subject: *rejestracja nowego produktu LA-EA5
Witam, chcę zarejestrować kuno nowego produktu SONY na stronie https://www.sony.pl/mysony/product/register 

Jest to adapter LA-EA5. Niestety, mogę dodać tylko poprzednie wersje - maksymalnie model LA-EA4. Próba dodania LA-EA5 powoduje brak aktywności przycisku [zarejestruj się] (...)

 

Ich odpowiedź:

zanowny panie,dziękuję za kontakt z firmą Sony.
Nawiązując do Pana zgłoszenia rejestracja produktu na stronie My Sony jest możliwa tylko przez klienta
pomoc techniczna nie ma dostępu do konta klienta na My Sony podaję link poniżej:
https://www.sony.pl/mysony/product/register