anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Grochulski
Nowicjusz

Cashback

Witam - ostatnio dokonałem kilka zakupów aparatów i obiektywów SONY. Mam już taką przypadłość, że po prawie 40 latach aktywnego fotografowania i filmowania nadal preferuję SONY. Pojawiła się akcja CASHBACK. Więc jak można to dlaczego nie. Przez stronę złożyłem wszystko i....dostałem maila, że jak w ciągu 10 dni nie prześlę zdjęcia dokumentu zakupu i zdjęcia wyciętego (!!!) z pudełka numeru seryjnego to moja aplikacja zostanie "odwalona" i 1.000 zł pójdzie się kąpać. Zrobiłem skan komórką z dowodu zakupu i zdjęcie pudełka bez wycięcia fragmentu pudełka. Czyli teraz mam  komórką zrobić zdjęcie i zamiast zdjęcia fragmentu pudełka mam je pociąć i przesłać zdjęcie kawałka pudełka. Może ja jestem nienormalny ale 35 lat zarządzałem firmami i prowadziłem biznesy. Urzędy w PRL i jaśnie Rzeczpospolitej doprowadzały mnie często do kociokwiku ale wiedziałem, że urzędnicy mogą być absurdalni. Nie spodziewałem się tego po SONY. Myślałem, że są normalni. Widocznie muszę kolejny raz się zawieść....  

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

w sprawie jakichkolwiek problemów z promocją cashback, skontaktuj się proszę z: https://www.sony.pl/cashback/di/contact

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, spotkałem się z czymś takim w cashbacku od innych firm. Wydaje się to idiotyczne, ale tak się zabezpieczają firmy przed oszustwami (samo zdjęcie można komuś przesłać). Dodatkowo musiałem wysłać ten wycięty kod.
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Kolejna edycja promocji CASHBACK i znowu to samo...

Mnie zastanawia zwykle dlaczego pojawiają się narzekania na pewne wymogi związane z promocją PO zakupie. Regulamin promocji jest dostępny na stronie https://campaign.odw.sony-europe.com/redemption/terms/PL_DI_terms_and_conditions.pdf i można było go zwyczajnie przeczytać. Jest tam wyraźnie napisane, że numer seryny należy wyciąć.

 

Być może niejasny jest powód wycinania numerów seryjnych - otóż promocja jest adresowana do konsumentów; może w niej wziąć udział tylko pierwszy nabywca produktu (w tym zawodowy fotograf). Z oferty tej nie mogą skorzystać osoby prawne, organizacje i instytucje, jak również odsprzedawcy. I chyba więcej nie potrzeba tłumaczyć.

 

I tak zupełnie szczerze - czy to opakowanie z wyciętym numerem seryjnym stanowi jakiekolwiek obniżenie wartości produktu znajdującego się wewnątrz?  Czy chodzi po prostu o niechęć do wykonania dodatkowej czynności, która przyniesie wymierne korzyści w postaci zwrotu pieniędzy? Ja naprawdę nie rozumiem gdzie tu są dolegliwości dla kupującego...

profile.country.PL.title
Zachary_16
Poszukiwacz

Taka jest polityka Sony i odkąd pamiętam, tak działa promocja Cashback. Jeśli Ciebie to drażni, to po prostu nie bierz w tym udziału. Cóż ja sobie po prostu przypominam ZPT... 😉