anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ciekawy problem

profile.country.PL.title
Kamil-L
Poszukiwacz

Ciekawy problem

Po włączeniu telewizora Sony KDL-32WD750  pokazuje się kółeczko na środku ekranu przez 2 sek. Po przełączeniu na inne kanały usterka dalej jest. Telewizor od grudnia 2018 podłączony jest bezpośrednio do anteny kierunkowej za oknem i sprawował się bardzo dobrze . Zrobiłem reset i powróciłem do ustawień fabrycznych . W dalszym ciągu usterka nie znika . Może ktoś spotkał się z takim zjawiskiem i coś by poradził. Za informację z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Kamil

20200507_183733.jpg

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

skoro przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomogło, sugeruję skontaktować się z autoryzowanym serwisem, gdzie przeprowadzą kompleksową analizę problemu i zaproponują rozwiązanie. Najbliższy serwis możesz znaleźć tu: https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Kamil-L
Poszukiwacz

Witam

Nie oczekiwałem takiej odpowiedzi od eksperta sony. Uważam , że forum jest po to , aby wszyscy się tutaj  dowiedzieli  w czym jest problem i jakie jest rozwiązanie. W przyszłości może się to przydać innym użytkownikom TV z identyczną lub podobną usterką. Zapytałem wujka gogle , gdzie w Krakowie jest naprawa telewizorów na gwarancji. Zadzwoniłem i Pan serwisant poprosił mnie o odpięcie anteny z TV i zobaczenie czy usterka ukaże się na ekranie .

Kółeczko się nie pokazało na żadnym kanale , to wniosek jest taki , że zakłócenie przychodzi wraz z sygnałem

a telewizor jest dobry. Od grudnia 2018 odbierałem programy bez żadnych problemów i teraz nie wiem kto i czym zakłóca sygnał . Pytanie jest takie , jak rozwiązać problem nie przenosząc anteny w inne miejsce ?.

Pozdrawiam

Kamil