anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Hbo go na sony bravia

profile.country.PL.title
Karola_0210
Nowicjusz

Hbo go na sony bravia

Dzień dobry, nie mogę uruchomic apki hbo go, nie ładuje się, proszę o pomoc 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, polecam kontakt z naszym zespołem pomocy technicznej, telefonicznie (+48 223060694) lub poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics?cat=televisions-projectors&cpin... 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Napisz jaki model TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Witam,

Czy udało się rozwiązać problem.

 

Ja mam dzisiaj taką sytaucję, że HBO się nie ładuje. Robiłęm reset TV i nie pomogło. W kolko coś pisze o przełądowaniu aplikacji i nic nie działa.

 

Dodam, że na PC działe bez problemu wiec ewidentnie jest problem z telewizorem 55XH9096.

 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Cześć

Ja miałem podobną sytuację. Bombardowałem HBO, wysyłałem screeny. Dla XG95 udało im się naprawić aplikację po ok 1,5 miesiąca tak, że już teraz aplikacja startuje, da się aktywować. Niby sukces gdyby nie to, że aktywacja jest konieczna (!!!) przy każdorazowym uruchomieniu.

Pisz do HBO.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@bogdgob  napisał(a):

Witam,

Czy udało się rozwiązać problem.

 

Ja mam dzisiaj taką sytaucję, że HBO się nie ładuje. Robiłęm reset TV i nie pomogło. W kolko coś pisze o przełądowaniu aplikacji i nic nie działa.

 

Dodam, że na PC działe bez problemu wiec ewidentnie jest problem z telewizorem 55XH9096.

 


HBO nie potrafi ogarnąć tematu od 3 dni. Wystarczy zerknąć na ich profil na FB. Napisali, że już usunęli awarię, a  le nadal setki postów o problemach. Ta ich aplikacja jest bardzo słaba. 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

U mnie zaczeło działac rowniez na telewizorze.

 

Tak, od 3 dni maja stały problem:

https://downdetector.pl/status/hbo-go/