anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD43XF7005

profile.country.PL.title
krzak182
Poszukiwacz

KD43XF7005

Dzień dobry,

Jak w temacie jestem szczęśliwym poiadaczem tego TV Gdzie znajdę kod aktywacyjny?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Jaki kod aktywacyjny masz na myśli?

profile.country.PL.title
krzak182
Poszukiwacz

Próbując zarejestrować tv i wykupić dodatkową przedłużona gwarancję strona wymaga ode mnie wpisania kodu aktywacyjnego. Nie mam co nigdzie podanego

profile.country.PL.title
krzak182
Poszukiwacz

strona wymaga ode mnie wpisania kodu aktywacyjnego. Nie mam go nigdzie podanego

profile.country.PL.title
krzak182
Poszukiwacz

Dziękujemy za zakup usług Premium firmy Sony. Wykonaj kilka kroków, aby ją aktywować i cieszyć się wszystkimi związanymi z nią korzyściami.Aby kontynuować, wprowadź kod aktywacyjny. Kod ten można znaleźć na odwrocie zakupionej karty — wystarczy zdrapać szare pole. Prosze o odpowiedz gdzie tego szukać?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@krzak182 zgłosiłem Twój problem do supportu ale nikt nie wie o jaki kod Ci chodzi. Możesz opisac bardziej szczergólowo jaki kod Ci chodzi?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
krzak182
Poszukiwacz

Taki pojawia sie komunikat jak chcę dokończyć rejestracje produktu na stronie Sony :

 

Dziękujemy za zakup usług Premium firmy Sony. Wykonaj kilka kroków, aby ją aktywować i cieszyć się wszystkimi związanymi z nią korzyściami.Aby kontynuować, wprowadź kod aktywacyjny. Kod ten można znaleźć na odwrocie zakupionej karty — wystarczy zdrapać szare pole

 

Takowej Karty nie mam. Ale sprawe załatwię inaczej udam się do salony Sony Center i dokupię tam gwarancje (Karte) :slight_smile: