anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty tv kd-65XG8096

profile.country.PL.title
nikilauda1984
Nowicjusz

Kłopoty tv kd-65XG8096

Dzień Dobry Wszystkim. 

Troche przypadkowo stałem się użytkownikiem kilku sprzętów marki Sony. Ps4 , prosty i tani soundbar ht-sf150 który okazał się wystarczający i wspomniany tv kd-65XG8096.

Fanie wszystko współpracuje. 
Ale mam kilka „problemów” z tv. Pewnie niewiedza która chciałbym uzupełnić dzięki społeczności. 
1) tv nie kończy wyszukiwania dostępnych urządzeń Bluetooth. 
po uruchomieniu wyszukiwania trwa ono w nieskończoność. I nie jest ważne czy jest podłączony soundbar po hdmi lub/i ps4.

probowalem przywrócenia ustawień co nie pomogło. 
Wiem już ze nie da się sparować słuchawek przez BT w tym modelu ( niewłaściwy protokół BT w tv ) . Ale chyba dziwne jest ciagle wyszukiwanie urządzeń. 

2) jak się okazało ze nie można używać słuchawek po BT to potrzebuje podpowiedzi jakie słuchawki będą spełniały swoją role. I nie wchodzi w grę opcja z kablem.  Dodam tez ze chciałbym słyszeć dźwięk na dwóch zestawach słuchawek. Często wpada znajomy i niechcąc przeszkadzać domownikom potrzebuje taka opcje. I nie chodzi tylko o granie na PS4 ale tez oglądanie tv , netfix czy YouTube. 

Dodam ze nie szukam rozwiązań z górnej pułki. 

Najlepiej możliwość zakupu ale nie wszystkiego na raz bo obecny budżet dość skromny. 😏

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

aby podłączyć słuchawki bezprzewodowo z telewizorem, który nie posiada odpowiedniego protokołu Bluetooth, wystarczy zakupićdo niego transmiter Bluetooth, który umożliwi obsługę protokołu a2dp.

Jako alternatywę, dla tego modelu proponujemy słuchawki radiowe. Zakup dwóch egzemplarzy umożliwia korzystanie z dwóch par słuchawek: https://www.sony.pl/electronics/sluchawki/t/sluchawki-opaska

 

Pozdrawiam