anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kółko fotograficzne - poproszę o poradę...

profile.country.pl_PL.title
ToTom-----
Początkujący

Kółko fotograficzne - poproszę o poradę...

Od dwóch lat prowadzę takie mało kółko fotograficzne w szkole podstawowej. Udało mi się wypracować w miarę sensowny plan. W tym roku nadarza się okazja, by zajęcia odbywały się co tydzień. Tylko że potrzebuję ze dwie lustrzanki (oprócz mojej) i muszę coś zorganizować.
Szkoła w dzisiejszych czasach taka całkiem biedna nie jest, ale zawsze jest coś ważniejszego do kupienia. Mimo wszystko jakiś grosz by się znalazł.
Sprzęt kupię od SONY, bo wtedy dzieciaki będą mogły nadal korzystać z moich obiektywów itp.
Wiem już jaki sprzęt chcę - pytanie do Szanownych Forumowiczów brzmi: czy znacie jakieś sposoby na sponsoring?
Od razu napiszę, że miejscowe firmy już są zaangażowane w różne akcje pomagania dla szkoły i zwyczajnie nie mogę już do nich uderzać. Umiem załatwić darmowe komputery, dofinansowanie na wycieczkę i takie tam, ale aparatów jeszcze nie załatwiałem.
W szkole wchodzi w grę cokolwiek z jakąś FV lub dokumentem darowizny. Używane jak najbardziej - ale gdzie?
Myślałem raczej o jakiejś korzystnej ofercie, może ktoś już przetarł szlak.
Pewnie, że mogę napisać do SONY, ale właściwie do KOGO?
Dla jasności, tu nie chodzi o 10000zł. A330 z KIT kosztuje ok. 1440 zł (fotobasia) do tego 50/1.8, 30/2.8, jak będzie to 85/2.8. Statyw mam swój, lampę też, zoom to sporadycznie...
Kompakty dzieci mają swoje, ale z tym na dłuższą metę to trochę ciężko pracować.

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej mierze?
Z góry dziękuję!

0 ODPOWIEDZI 0