anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KOnkursy Sony

tex-----
Początkujący

KOnkursy Sony

ponawiam pytanie, tym razem na forum, poniewaz nie doczekalam sie odpowiedzi wyslanej ze strony.
Kiedy zostana ogloszone wyniki konkursu "zielono mi"? Wg regulaminu, wyniki powinny zostac ogloszone do dwoch miesiecy od zamkniecia konkursu. Czyli w tym przypadku DO 5 lipca. Dzis mamy 19 lipca, wynikow nie ma, nie ma rowniez zadnej wzmianki kiedy beda. To troszke niepowazne traktowanie uczestnikow tych konkursow, poniewaz w przypadku poprzedniego konkursu bylo dokladnie to samo.

10 ODPOW. 10
tex-----
Początkujący

Ponownie poruszam temat konkursow. Kolejny konkurs, ktorego wynikow nie ma na czas. MASAKRA droga firmo Sony. To juz nie jest zabawne a zenujace.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a ja tylko poinformuję o dwóch kwestiach:
-forum SONY.pl to nie miejsce do kontaktu z przedstawicielami firmy SONY Poland - to miejsce dyskusji UŻYTKOWNIKÓW urządzeń SONY
- bywa, że to nie SONY jest (głównym) organizatorem i trudno szukać winnych w tej firmie


nie wiem o jakie konkursy chodzi, bo bardzo, bardzo rzadko uczestniczę w konkursach fotograficznych, ale najlepszym rozwiązaniem jest dopytywanie się o wyniki:
- drogą mailową (na adres, na który wysyłane były zdjęcia do konkursu)
- drogą telefoniczną z Biurem Obsługi Klienta (numery telefonów podane są na stronie http://www.sony.pl)


pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

tex napisał(a):


Na zapytania ze strony konkursu odpowiedzi nie ma, dlatego pozwolilam sobie poruszyc ten temat na forum z nadzieja, ze ktos to w koncu przeczyta i moze sprawi, ze w koncu pokaza sie wyniki.


ktoś na pewno przeczytał, tylko jak już napisałem - to nie jest platforma komunikacji z pracownikami SONY Poland, od tego jest infolinia (Biuro Obsługi Klienta), a forum (jak nie trudno się domyślić poświęcając wolną chwilkę na przejrzenie tematów) to miejsce stworzone przez SONY w celu umożliwienia komunikacji między użytkownikami.
Owszem są tutaj pracownicy (niebieski kolor nicka), ale najwyraźniej, żadna z tych osób nie jest odpowiedzialna za konkursy.
Dlatego polecam kontakt z BOK.
Powodzenia,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
tex-----
Początkujący

kris
mysle, ze kazde miejsce komunikacji jest dobre, a zwlaszcza to ktore firmuje Sony, a moze sie myle i to forum jest absolutnie odrebnym tworem nie zwiazanym z firma Sony?

Przejrzalam forum i zauwazylam, ze wczesniej rowniez byly poruszane tematy konkursow i otrzymywano odpowiedzi na pytania od kompetentnych jak mniemam osob. Jak mam to rozumiec, ze wczesniej forum bylo do zalatwiania takich spraw a teraz juz nie?
Gwoli scislosci jestem UZYTKOWNIKIEM urzadzenia Sony.

Mam wrazenie, ze w tej chwili w temacie konkursow nie ma osob odpowiedzialnych za nie, ewentualnie padaja niewygodne pytania, BOK nabral wody w usta, poza lakoniczna odpowiedzia, ze odsylaja do punktu 26 regulaminu :-)

Nie bede wiecej zasmiecac tego forum. Sprawa konkursow jest juz chyba jasna dla wszystkich. Liczylam na dobra zabawe, ale nie taka w ktorej jestem zabawka.


Pozdrawiam
tex

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

tex, pod opieką Sony, prowadzonych jest wiele konkursów. W niektórych Sony jest wyłącznie sponsorem nagród, w innych faktycznie organizatorem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zadanie pytania ze strony konkursowej. Wówczas mamy pewność, że wiadomość otrzyma organizator. Forum Sony zostało stworzone dla użytkowników sprzętu naszej firmy do swobodnej wymiany informacji na jego temat. Pracownicy Sony jedynie czuwają nad techniczną stroną oraz wraz z Moderatorami dbają o ład i porządek na forum. Nie jest to miejsce dyskusji pomiędzy użytkownikami sprzętu i pracownikami firmy Sony.
Konkurs, w którym brałeś udział nie był organizowany przez forum, dlatego też Moderatorzy nie posiadają szczegółowych informacji na jego temat. Rozumiem, że nadal oczekujesz na wyniki konkursu. Na stronie konkursowej została zamieszczona lista nagrodzonych osób. Sprawdź proszę czy takiej informacji szukałeś.

http://konkursy.sony.pl/konkurs.php?action=k_setakt&konkurs_id=24

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
tex-----
Początkujący

dziekuje bardzo za odpowiedz.
Nie chodzi o te wyniki.
Chodzi o wyniki konkursu "Masakra" a takze konkursu "Z czym kojarzy Ci się 3D?" termin podania wynikow pierwszego minal 12 wrzesnia, a drugiego dzisiaj. Na zapytania ze strony nie ma zadnej odpowiedzi :-)

Masz jakis pomysl, kogo jeszcze zapytac o konkurs?

pozdrawiam

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

tex, w dniu dzisiejszym otrzymałem informację, że wyniki konkursów, którymi się interesujesz, powinny zostać podane na stronie konkursowej, najpóźniej do 20 października. Organizator przeprasza za opóźnienie. Obawiam się, że bardziej szczegółowych informacji nie uda mi się uzyskać. W imieniu organizatora konkursu, proszę jeszcze o cierpliwość.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
tex-----
Początkujący

Bardzo Ci dziekuje, nic szczegolowszego nie jest mi potrzebne.

pozdrawiam

KubaKajt
Początkujący

przypadkiem wpadłem na ten temat i uważam że równie kiepskie jest podejście krisa co zachowanie sony. W zeszłym roku miałem w servisie kamere po odbiorze dla złagodzenia złych skojarzeń była ankieta z konkursem co miesięcznego losowania nagród z kumulacją coroczną (telewizory, BD, kamery, aparaty itp.). Po wypełnieniu badawczej ankiety żadnych wyników nie dostałem, nigdy też nie pojawiły się w jakiejkolwiek formie. Telefoniczne zapytanie o ten temat skończyło sie tym że być może sony europe organizowało. Kpina a nagród nigdy nikt nie dostał.

A TO ODNOŚNIE KRISA
To pracownicy sony sygnując marką to forum powinni mieć jakiś udział w nim i czasem odpowiadać. A jeżeli to forum wyłącznie użytkowników to dlaczego bronicie sony na każdym kroku, dlaczego nie można pisać tutaj o sony negatywnie, dlaczego dokonujecie cenzury, z jakiego ramienia skoro nie jesteście pracownikami sony i czy to nie jest przypadkiem forum na wyłączność zadowolonych maniaków sony którzy w podpisach szczycą się tym że mają smyczek i koszulkę producenta w kolekcji. Niech pracownicy sony zaczną się udzielać albo zostawcie te forum urzytkownikom ale wszystkim