anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki Sony - czy kiedykolwiek takie powstały

Dalessi
Początkujący

Słuchawki Sony - czy kiedykolwiek takie powstały

Witam. Chciałbym się spytać czy kiedykolwiek powstał taki model słuchawek jak Sony MDR-XD1000. Mam szansę kupić je w niskiej cenie, aczkolwiek nawet nie mam pojęcia czy to słuchawki oryginalne albo nawet czy taki model istniał ? Bardzo proszę o pomoc :)

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

:c50 1310 wyników w 0,13s... :c50 http://www.google.pl/#hl=nn&source=hp&q ... 5db72fef66

Dalessi
Początkujący

Wujka google też umiem się spytać, lecz:
1: Twój link przekierowuje mnie na główną stronę google.
2: Specjalnie napisałem na głównym forum SONY aby się tego dowiedzieć, ponieważ nic ciekawego nie znalazłem.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Pytałeś czy istnieją. Odp. TAK.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Tomek69N napisał(a):

Pytałeś czy istnieją. Odp. TAK.

Tomku, skoro stanowczo twierdzisz "tak", może podaj jakiś link do oficjalnych danych Sony... tak dla pewności :c20
Wiesz, mieliśmy tu na forum przypadek aparatu fotograficznego SONY, z logo itd., którego firma Sony... nigdy nie produkowała. Taka... podróbka.
Nie twierdzę, że jest tak w tym przypadku, ale skoro Dalessi pyta, to zapewne ma jakieś wątpliwości. Być może uzasadnione. Więc link do oficjalnych danych Sony by się przydał.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Faktycznie. Brak na Sony.net jakichkolwiek rezultatów. Znaczy się istnieją takie słuchawki, bo rezultatów jest bez liku ale to nie jest być może prawdziwy produkt SONY tylko chińskie czary-macy.
Zwracam zatem honor pytającemu i oznajmiam iż zachowałem się jak gówniarz ;) http://www.search.sony.net/result/net/s ... =1&expdf=0

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

:thumbsup:
Być może Radziu gdzieś wynajdzie informację... :c25 ale On zalatany ostatnio :(

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Dalessi napisał(a):

Chciałbym się spytać czy kiedykolwiek powstał taki model słuchawek jak Sony MDR-XD1000. Mam szansę kupić je w niskiej cenie, aczkolwiek nawet nie mam pojęcia czy to słuchawki oryginalne albo nawet czy taki model istniał ? Bardzo proszę o pomoc :)


Dalessi, w bazie produktów Sony, do której mam dostęp, taki model nie występuje. Zalecam ostrożność przy zakupie. Zwróć się proszę do sprzedawcy z pytaniem czy na zakup otrzymasz fakturę VAT oraz na jaki okres udzielna jest gwarancja i w jaki sposób realizowana.

Z serii „XD” firma Sony proponowała poniższe modele słuchawek:

MDR-XD100
MDR-XD200
MDR-XD300
MDR-XD400.

Być może model MDR-XD1000 został przygotowany na potrzeby jakieś sieci handlowej, ale jak już wspomniałem z uwagi, że nie jestem w stanie potwierdzić pochodzenia tego produktu, wzmożona ostrożność przed zakupem jest wskazana.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

nie kupuj tych co znalazłeś, kup te Sony MDR-XB1000 są extra polecam.