anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony pokonane prze 1 cm2 metalu.

profile.country.PL.title
Zasapany
Nowicjusz

Sony pokonane prze 1 cm2 metalu.

Chciałem jedynie wyrazić swoją opinie na temat traktowania klienta przez firmę Sony. Kontaktowałem się z Sony jak i z autoryzowanym serwisem i dostałem tą samą idiotyczną odpowiedź: " Nie ma takiej możliwości" .A mianowicie poprosiłem o pomoc w zdobyciu ( zakupie) dodatkowego modułu do bransolety zegarka SmartWatch SW2 aby ją poszerzyć ponieważ bransoleta w zegarku który dostałem w prezencie jest delikatnie za ciasna. Pozostałe opcje kolorowych pasków z plastiku które można dokupić do tego zegarka nie satysfakcjonują mojego poczucia estetyki. Wydawać by się mogło że w 21 wieku taka firma jak Sony powinna mieć możliwość udostępnienia klientowi takiej części, zwłaszcza że nie prosiłem o część produkowaną przez Casio, TIMEX , czy kogo tak jeszcze wymyślić.... tylko produkowaną właśnie przez Sony. A tu jedyne na co stać Sony to : " Nie jesteśmy w stanie Panu pomóc, nie ma takiej możliwości". Śmieszne że kawałek metalu do bransolety przerasta możliwości tej firmy. Wychodzi na to że muszę szukać na forach internetowych kogoś kto zwężał bransoletę w tym zegarku i dysponuje tą jakże nieosiągalną magiczną częścią (1cm2 metalu)i ją odkupić lub wyżebrać. To tylko dowodzi że dobrze zrobiłem że sam nie wydałem swoich pieniędzy na MądryZegarek 2 bez części zamiennych - bo jako prezent jeszcze go jakoś przełknę. Dla przykładu - 2 lata temu kontaktowałem się z firmą Samsung ponieważ chciałem dokupić stojak do 4 letniego telewizora gdyż mój stojak zaginął przy przeprowadzce. Pani na infolinii zapytała mnie o adres i numer telefonu i powiedziała że będą się ze mną kontaktować. Za 4 dni zapukał do drzwi kurier i zgadnijcie co przywiózł ? Dodam że choć chciałem kupić oni po prostu przysłali brakujący element. Widać różnicę w traktowaniu klienta ? Następne produkty na które wydam pieniądze na pewno nie będą spod znaku Sony.
ŻENADA

0 ODPOWIEDZI 0