anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Xperia J - uszkodzone pixele.

Shady001
Nowicjusz

Sony Xperia J - uszkodzone pixele.

Telefon kupiłem w Orange 15.12.12r, więc gwarancja kończy się w grudniu 2014. Pół roku temu zauważyłem jeden pixel świecący na biało na czarnym tle, sprawdziłem gwarancje i jest napisane że muszą być co najmniej dwa więc dałem się na spokój. Wczoraj przyjżałem się bardziej, widoczych jest ponad 10 (!) pixeli świecących na biało na czarnym tle. Tylko na czarnym. Jest jedno "skupisko" które widać przy normalnym oświetleniu, reszte można zauważyć dopiero po ciemku, są w różnych miejscach na ekranie. I tu moje pytania:

 

1. Czy zalicza się to do gwarancji? Chodzi o to, że świecą one tylko na czarnym tle.

2. Jeśli tak - to czy w pudełko muszę pakować wszystko? Tzn ładowarka i wszelkie instrukcje, czy może wystarczy tylko telefon i karta gwarancyjna?

3. Paragon trochę wyblakł, mianowicie napis "Sony ST26i X" - miejsce zakupu, data, cena i wszystko inne jest czytelne, czy będzie problem?

4. Jak długo mogę czekać na odbiór telefonu?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Proponuje zadzwonić do serwisu telefonów Sony powinni bez problemu odpowiedzieć na te pytania.

 

Jak ja miałem problem z telefonem to chcieli sam telefon. Potrzebny był też paragon. Przy wymianie ekranu może to potrwać nawet miesiąc zalezy czy mają panel na magazynie, czy ściągają do Polski.

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Witaj, 

 

w tym przypadku najlepiej będzie skontaktować się z Sony Mobile. Podaję dane kontaktowe:

 

telefon +48 22 22 77 444,
e-mail: questions.pl@support.sonymobile.com

Trzymam kciuki!