anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VIII Spotkanie plenerowe Foto / Wideo Sony

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VIII Spotkanie plenerowe Foto / Wideo Sony

Witajcie! :c21

Serdecznie zapraszam :c73 na VIII spotkanie plenerowe :c51 oraz http://img405.imageshack.us/img405/7385/wideoklub.jpg.



Tym razem spotkamy się w Pałacu Czarny Las, który oddalony jest 30 km od Częstochowy.

http://imageshack.us/a/img833/6070/czarnylas5.jpg


Dokładny adres hotelu:

Hotel Pałac Czarny Las
Czarny Las 8
42-289 Woźniki koło Częstochowy
Tel: 0 34 35 73 078
Fax: 0 34 35 21 009
recepcja@czarnylas.pl
http://www.czarnylas.pl



Kilka spraw organizacyjnych:

1. Plener klubowy organizujemy w dniach 26 – 28 października 2012 r.
2. Całkowity koszt pobytu za każdą osobę 120 zł brutto.
3. Liczba miejsc: 70 osób
4. Do dyspozycji mamy pokoje 2 oraz 3-osobowe.
5. Organizatorzy proszą o niekontaktowanie się w sprawie pleneru bezpośrednio z recepcją hotelu.
W sprawach organizacyjnych związanych z pobytem, proszę o kontakt z Agnieszką Wolską, tel. kom. 534 799 992. Dziękuję.
Pokoje zostaną przydzielone po przekazaniu na miejscu kwoty 120 zł i zameldowaniu się w recepcji. Ewentualne zamiany miejsc wyłącznie we własnym zakresie po dokonaniu formalności.

Zapisy.

1. Zapisy rozpoczniemy wieczorem 7 października ( zostanie założony nowy temat ).
Z uwagi na konieczność przekazania obsłudze hotelu listy gości, zapisy zamykamy 14 października 2012 r o godz. 23.00.
2. Zaproszony jest każdy zarejestrowany Użytkownik Forum Sony, który przystąpił do :c56 lub HANDYCAM Klubu przed 1 października 2012r.
3. Agenda pleneru, zostanie ogłoszona wkrótce w tym wątku.
Plan proponowanych zajęć VIII spotkania plenerowego foto / wideo Sony, został zamieszczony pod linkiem: https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=17&t=13731.

http://imageshack.us/a/img9/6455/czarnylas.jpg



W tym wątku proszę o zadawanie pytań dotyczących VIII pleneru Foto i Wideo Klubu. :c44

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
176 ODPOW. 176
profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Dla sabiki i mnie był to jeden z najbardziej pracowitych i efektywnych plenerów.
Wielkie wyrazy uznania dla organizatorów.
Uściski dla wszystkich uczestników. Być z Wami to naprawdę ogromna frajda!
Dziękujemy.

Konica Minolta
profile.country.PL.title
Brus..
Poszukiwacz

Zajechałem do letniej (+2 i brak śniegu ) Bydgoszczy ,
serdeczne podziękowania dla CDN za transport ,
dla organizatorów i uczestników :c4 :c4 :c4

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Dziękuję wszystkim za spotkanie :)

Lajamnik jest tak zmęczony, że nic tylko śpi.
:)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja także baaaaaaardzo dziękuję. Wam wszystkim! Jest w Was moc, która nakręca! Tyle uśmiechniętych twarzy, to coś wspaniałego! Choć padam z sił po długich rozmowach i działaniach studyjnych, to jednak wróciłem do domu z naładowanymi bateriami by wrócić do szarej rzeczywistości, w której ciężko się odnaleźć po tak zajefajnym weekendzie :c20

Do następnego!

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

:c37
Dzięki wszystkim za spotkanie :flushed:
I organizatorom za moc atrakcji :c4 Było co robić :c20
Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczyska :flushed:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

:c44 czytam i d... żal ściska. Nie pojawiłem się z przyczyn technicznych. Miałem w planie choć kilka godzin zaliczyć ale bolid odmówił posłuszeństwa (alternator był zdechł). Jak nie urok to... :c9

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Choć padam z sił



Wiem, że zaraz skomentujesz, że się czepiam ale padać to można ze zmęczenia lub braku sił. Więc skoro masz sił to do roboty ... do roboty ... czekamy na choć grupówkę.


Lajamnik jest tak zmęczony, że nic tylko śpi.
:)



Fajnie, że go pokazałeś, dbaj o niego (i nie zabraniaj mu podbierać kolegom kuraków z talerzy :smileyhappy: ).
Pozdrowienia dla Moniki od mojej żony.

Tomek69N napisał(a):

:c44 czytam i d... żal ściska. Nie pojawiłem się z przyczyn technicznych. Miałem w planie choć kilka godzin zaliczyć ale bolid odmówił posłuszeństwa (alternator był zdechł). Jak nie urok to... :c9



Ot, i przykrość. Nie udało się poznać tajemniczego przybysza z dalekiego kraju, który bardzo lubię i bardzo mi się podoba (znaczy ten kraj bo przybysza nie znam) :smileyhappy: .

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

grupóweczka będzie jeszcze dziś :thumbsup:
Na transfer z kart na dysk nie mam wpływu.....leci jak krew z nosa :(

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

piotruso napisał(a):

Fajnie, że go pokazałeś, dbaj o niego (i nie zabraniaj mu podbierać kolegom kuraków z talerzy :slight_smile: ).
Pozdrowienia dla Moniki od mojej żony.
.


Monika dziękuje za pozdrowienia i jednocześnie rewanżuje się uśmiechem i pozdrowieniami :)

Mialem duże obawy, czy brać psa, ale wiele osób prosiło mnie żebym z nim przyjechał.
Trochę komplikowało to moją obecność na wszystkich etapach pleneru, ale nie żałuję.
Zdjęć nie przywiozłem dużo, ale tyle sympatycznych słów i gestów całkowicie zrekompensowało mi te braki foto. :)

profile.country.en_GB.title
jantaris
Nowicjusz

Dziękuję organizatorom za niezapomniany pobyt w pięknym miejscu - Czarnym Lesie oraz wszystkim uczestnikom za przyjacielską atmosferę :c4 :c4.
Cieszę się, że mogłam Was znowu spotkać.