anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wylogowywanie z forum

ROZWIĄZANE
PiotrPL
Użytkownik

Wylogowywanie z forum

Witam,

 

Zauważyłem że po wyłączeniu przeglądarki i po ponownym wejściu na forum nie jestem już zalogowany 😞 Nie widzę opcji "pamiętaj mnie", albo z moja przeglądarką coś nie tak.

 

Pozdrawiam

Piotr

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

 

na forum -z uwagi na wysoki poziom zabezpieczeń - nie ma możliwości ustawienia automatycznego logowania znanego z innycyh forum internetowych. Do automatycznego wylogowania dojdzie po wyłączeniu przeglądarki lub po upływie odpowiedniego czasu (który na tę chwilę wynosi ok.30min).

 

Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

 

na forum -z uwagi na wysoki poziom zabezpieczeń - nie ma możliwości ustawienia automatycznego logowania znanego z innycyh forum internetowych. Do automatycznego wylogowania dojdzie po wyłączeniu przeglądarki lub po upływie odpowiedniego czasu (który na tę chwilę wynosi ok.30min).

 

Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
PiotrPL
Użytkownik

I domyślam się że nie uważasz, że to gruba przesada :slight_smile: Jest jakiś konkretny powód aby nie używać cookies, nie zezwalać na autologowanie, i w pakiecie wylogowywać po 30min?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Powód jest jeden.

 

To jest platforma firmowa i obowiązują tutaj troszkę inne, niż na innych forach, zasady związane z polityką bezpieczeństwa. I te zasady raczej się nie zmienią, niezależnie od naszego widzimisię. 

 

Pozdrawiam :slight_smile: