anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40V4000 a 40W4000

ali-------
Początkujący

40V4000 a 40W4000

Witam.
Stoję przed wyborem jednego z nich,interesuje mnie czy jest odczuwalna różnica w obrazie(blu ray,kablówka z HD).Funkcja ramki ,wejścia wyjścia czy tuner naziemnej nie są dla mnie bardzo istotne.
Pozdrawiam

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

Off-topic (w skrócie OT, ang. nie na temat) - używane powszechnie na stronach internetowych, forach dyskusyjnych, IRC'u etc. określenie tekstu, który nie jest zgodny z narzuconym uprzednio tematem. Źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Off-topic" target="_blank" Musiałem aż tam zobaczyć co to za określenie 8-) ale jak to ma się to waszej powyższej wypowiedzi? ja wyraziłem tylko swoje zdanie na temat modelu V może i W jest lepsze ale ja tego nie widziałem gołym okiem, a oglądać TV ze szkłem powiększającym nie mam zamiaru. ;)

oldguest
Początkujący

op35 napisał(a):

ok nic dodać nić ująć CS-Bielsko chce zawsze mieć ostatnie zdanie zwłaszcza kiedy chodzi o pozostawienie tej małej reklamy na forum pod wpisem 8-) pozdrawiam Bielsko i firmowy SKLEP SONY.



to powyższe miałem na myśli pisząc że to offtopic. Definicję już pan zna. Ma pan rację oponie na temat modelu może wydać każdy, ale pisząc prywatne oponie o innym użytkowniku warto skorzystać z prywatnych wiadomości.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

TAK , TAK , TAK 3x TAK ale nie przypominam sobie że wyraziłem prywatną opinie o panu. ;) pan na forum chyba reprezentujecie opinię SONY jako sklep firmowy i chyba nikogo nie uraziłem o ile mi wiadomo. Jak Pan będzie pisał jako osoba prywatna pod innym nickiem i będę miał jakieś "ale" do Pana to będę pisał "wiadomości prywatne". Jeszcze raz pozdrawiam op35