anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

8ms, smużenie, cloudingu i inne,

janusz40
Początkujący

8ms, smużenie, cloudingu i inne,

Mam wielką prośbę do użytkowników tv lcd serii W lub E 4000. Mam zamiar kupić tv lcd Sony KDL-40E4030. Nie widziałem(moje własne odczucie) ładniejszego TV, szkoda, że nie ma 100Hz i czas reakcji taki sobie. Chociaż posiadam lapka acer 6920g z matrycą samsunga i czasem 8 ms i żadnego smużenia nie widzę no ale to 16 cali ale co będzie na 40 calach. Wiem, że każdy chwali co ma ale proszę o własne odczucia(obiektywne). Mam na razie sygnał z UPC analog ale po zakupie będzie chyba n-ka chyba, że polecacie co innego. Chodzi mi po głowie samsung 756 ale ta obudowa to wiocha, odpust, salon gier. Z góry dziękuję.

2 ODPOW. 2
janusz40
Początkujący

Chciałem wszystkim podziękować za odp. soniacy :(

matusm
Początkujący

Posiadam W4500,,,ja nie wiem o co chodzi z tym smuzeniem,cloudingiem i innymi wymyslami konkurencji.Wzialem z mojej kablowki dopalacz SD i po trzech dniach oddalem bo mam lepszy obraz w analogu,mam teraz testowo 20 programow cyfrowych i widze niewielka
roznice TVP 1 miedzy analogiem a tym niby HD na korzysc HD ale jak mam placic za piec programow HD 60zl to juz wole analoga,sporadycznie u kogos ogladam "N" na Philipsie
zadna rewelacja ale zakladam ze na Sony bedzie brzytwa ,tylko znow 5 programow HD

Nie szukaj dziury w calym ,Sony jest najlepsze

pzr
matusm 8-) :P