anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy zna ktoś dobry, sprawdzony środek do czyszczenia LCD?

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

Czy zna ktoś dobry, sprawdzony środek do czyszczenia LCD?

Czy zna ktoś dobry, sprawdzony specyfik do czyszczenia ekranu LCD?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
guff-----
Nowicjusz

Każdy środek, który jest przeznaczony do czyszczenia LCD jest dobry, oczywiście najlepiej używać markowe produkty, może to być np. Fellows, 3M , ważne jest też jaką ściereczkę to czyścimy, najlepiej jak jest to miękka ścierka, która nie porysuje nam matrycy.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

Ok. Dzieki.

MusiC-----
Początkujący

Dołączę się do tematu i przestrzegam .... moje dwa pierwsze wytarcia kurzu z obudowy zwykłą sciereczką zakończyły się tym że dziś zauważyłem pełno cienkich rysek,szczególnie gdy na obudowę pada światło słoneczne, nie jestem pewien czy telewizor był taki od nowości, czy to standard lub czy to ja załatwiłem obudowę.Rysy oczywiście są widoczne tylko z bliska ale są.
Jeśli to moja wina to muszę przyznac że nie spodziewałem się że obudowa jest aż tak podatna na zarysowania :smileyevil:

Razak-----
Początkujący

Ja u siebie czyszczę, zestawem do czyszczenia wyświetlacza w notebookach i jeszcze nic złego telewizorowi nie zrobiłem :)

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

jeżeli chodzi o obudowę TV nie o EKRAN LCD! to faktycznie u mnie też po pierwszy starciu kurzu zauważyłem rysy :smileyevil: widocznie ten plastik jest taki podatny na zarysowania skoro w fabryce zabezpieczyli go folią ochronną. Jedyna rada nie wycierać kurzu z telewizora albo nie zrywać zabezpieczenia :slight_smile: )

easydog
Początkujący

Obudowę to można bezdotykowo np.: karcherem :slight_smile: - żartowałem.