anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FUNKCJA STEROWANIE PRZEZ HDMI I NIE ZAWSZE DZIAŁA POPRAWNIE

profile.country.pl_PL.title
adek19
Początkujący

FUNKCJA STEROWANIE PRZEZ HDMI I NIE ZAWSZE DZIAŁA POPRAWNIE

Witam!
Mam telewizor z funcją bravia sync oraz kino domowe rowniez z ta funkcja. Problem jest taki, ze przy np co piatym uruchomieniu telewizora pilotem od telewizora, wlacza sie telewizor, wlacza sie kino domowe , lecz nie mozna regulowac glosnosci... na telewizorze wyswietla sie napis "regulacja glosności", czyli niby wszystko poprawenie lecz kino nie reaguje. Trzeba wylaczyc telewizor (kino sie nie wylacza a powinno) i wlaczyc ponownie telewizor, wtedy dziala poprawnie przez caly czas uzytkowania. Czasem dziala kilka dni pod rzad jak nalezy, a czasam nie dziala. Wymianialem juz kable hdmi i nic to nie pomoglo. Czy ktos wie co moze byc przyczyna?

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
kaemesio
Początkujący

Rozdzaj kina domowego i telewizora na pewno ułatwiłby komuś kto się na tym zna dać Ci jakąś radę.

U mnie jest trochę podobnie - czasami telewizor 32W4210 i wzmaczniacz DG910 głupieją. Wzmacniacz nie włącza się z telewizorem, ale za to włącza się gdy wyłączę telewizor.... DG910 jest tylko Bravia Theater Sync wiec nie ma pełnej kontroli... Dlatego ja zwalam to w moim przypadku na braki w oprogramowaniu...

profile.country.pl_PL.title
adek19
Początkujący

Telewizor to 32v4500 z bravia sync a kino to dav-dz260 rowniez z bravia sync, dzwonilem do sony ale oczywiscie nikt nic nie czai...