anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

prosze o pomoc w wyborze telewizora

ella------
Początkujący

prosze o pomoc w wyborze telewizora

Nie mam pojecia jaki model wybrac zwiedzilam 3 sklepy i w kazdym doradzali mi inny model:KD-L40L4000K,KD-L40V4000,KD-L40U4000K,KD-L 40S4010.Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniego telewizora.

8 ODPOW. 8
scarface-----
Początkujący

Myślę, że na pewno znajdziesz tutaj rady ale podaj więcej szczegółów np. jaki sygnał masz podłączony z jakiej odległości oglądasz na jak długo ma służyć tv i ewentualnie inne preferencje.

Razak-----
Początkujący

Mi pod względem możliwości najbardziej odpowiadałby w4500 no, ale sporo zależy do jakiej kwoty mamy szukać. Inna kwestia, że zawsze należy ufać własnemu oku co nam odpowiada, a co nie, każdy ma inne wymagania...

ella------
Początkujący

Razak napisał(a):

Mi pod względem możliwości najbardziej odpowiadałby w4500 no, ale sporo zależy do jakiej kwoty mamy szukać. Inna kwestia, że zawsze należy ufać własnemu oku co nam odpowiada, a co nie, każdy ma inne wymagania...



Planuje wydac na telewizor od 3500-4000zl z tym,ze oczywiscie planuje zakup telewizji cyfrowej i rowniez sie zastanawiam nad wyborem? cyfra+,cyfrowym polsatem lub "n".Przepraszam za tak blahe pytania,ale w tych sprawach nie mam zielonego pojecia :( .Pod wzgledem estetycznym najbardziej mi sie spodobal KD-L 40V4000 w mojej miejscowosci kosztuje on 2999zl.

scarface-----
Początkujący

To ja zacznę od tematu telewizji cyfrowych - bez tego się nie obędzie. Sam mam "n" i generalnie chyba ta platforma póki co nadaje najwięcej kanałów w HD, czyli takich przy których obraz będzie znacznie milszy dla oko. Zresztą "n" ma teraz promocję (inne pewnie też) i 6 miesięcy możesz oglądać wszystkie pakiety za niewielką kwotę a umowa na 12 miesiecy (przez telefon). To tak tytułem wstępu :), rzecz jasna jeśli lubisz polsat (np. f1) bierz polsat cyfrowy. Canal+ też ma ofertę ciekawą, więc przebieraj.

TV też podałaś sporo. http://www.sony.pl/comparison/kdl40v400 ... dl40l4000k" target="_blank" target="_blank - zobacz jak wyglądają obok siebie. Mi np. bardzo podoba się obraz z modelu 40S4000. Czysto technicznie patrząc na sprawę to parametry i możliwości mają zbliżone.

Jeśli masz możliwość kupić 40V4000 za 3000 to na pewno się opłaca.

Polecam ponadto przyjrzeć się opiniom użytkowników
http://www.ceneo.pl/;0151543606-10.htm#productOpinions" target="_blank" target="_blank

Ps. Bravie mają gwarancje 5 lat do 15 stycznia więc z ewentualnym zakupem bym się spieszył ;)

oldguest
Początkujący

Jak za 3000zł To bierz V. Ewentualnie zastanów się nad modelem W4000/4210 moim zdaniem warto dopłacić a można kupić poniżej 4000zł już raczej spokojnie.

ella------
Początkujący

Dzieki sliczne za pomoc ;) Kupuje 40V4000 i do tego 'n".Pozdrawiam bbbb.mocno :)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Bardzo fajna cena za 40V4000. Chociaż osobiście wolał bym dopłacić i kupić coś z serii W... A jeżeli chodzi chodzi o wybór telewizji cyfrowej, to jest też ciężki orzech do zgryzienia. Kiedyś miałem C+ (jeszcze nie w HD). Później wchodziły telewizory w HD, Nka wypuszczała kanały w wyskokiej rozdzielczości bez dopłat, poczekałem na koniec abonamentu w C+ i wziąłem N. Tylko jak dla mnie za mało kanałów filmowych, a za to dużo tematycznych i mało sportu. No i skusiłem się na promocje C+.. Odszedł mi problem z wyborem platformy. Ale za to teraz płacę 2 abonamenty, mam za dużo kanałów, większości nie oglądam, a zrezygnować mi się nie opłaca ( za duża kara)... I czekam powoli, jak któryś mi się skończy.. A z tych dwóch chyba jednak wolę cyfrę, dużo sportu i filmów, ale drożej...

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

też miałem kiedyś podobny problem i zdecydowałem się na model V bo był tańszy od W a tak jak już wcześniej pisałem na forum w oglądanym obrazie z LCD nie było różnicy. Pamiętaj tylko że te dwa modele V i W (nie wiem jak w innych) moją wadliwe oprogramowanie, nie jest to coś bardzo istotnego ale np. TIMER w grudniu nie działa prawidłowo.