anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakie radio SONY do Renault SCENIC II 2005 ?

diodak-----
Początkujący

Jakie radio SONY do Renault SCENIC II 2005 ?

Witam,

Jestem posiadaczem samochodu MEGANE SCENIC II z 2005r z zainstalowanym fabrycznym radioodtwarzaczem CD UPDATE LIST. Ostatnio postanowiłem zmienić radio fabryczne na coś lepszego, ale zależy mi na tym by nowe radio obsługiwało zainstalowany w kokpicie wyświetlacz i sterowanie w kierownicy bez jakiejkolwiek ingerencji w instalację samochodu lub potrzeby stosowania dodatkowych interfejsów.
Szukając w Internecie odpowiedniego radyjka dla siebie znalazłem informacje modelu CDX-GT30RN który powinien być odpowiedni do mojego auta. Radio nie jest najnowsze ale można je jeszcze kupić w niektórych sklepach internetowych.

Czy ktoś mógłby jednoznacznie potwierdzić, że radio będzie współpracować z fabrycznym wyświetlaczem i sterowaniem w kierownicy w moim aucie ?
Czy są jakieś inne modele radioodtwarzaczy CD/MP3 SONY które posiadały by podobną właściwość ?

Pozdrawiam,

diodak

2 ODPOW. 2
JacekSony
Początkujący

Rzeczywiscie wymieniony przez Ciebie model radia jest dedykowany do marki Renault. Z uzyskanych informacji od specjalistow Car Audio wiem ze tym modelu samochodu po zainstalowaniu tego radia wyswietlaja sie funkcje na wbudowanym wyswietlaczu , dzialaja rowniez przyciski sterujace. Poza tym u specjalistow Car Audio sa dostepne adaptory do roznych marek samochodow pozwalajace na montaz innych modeli CDX SONY. Przed zakupem polecam jednak wizyte w wybranym punkcie specjalistycznym (producenci aut dokonuja czasami korekt konstrukcyjnych) .
http://www.sony.pl/res/attachment/file/ ... 889088.pdf

Pozdrawiam
Jacek

diodak-----
Początkujący

Jacek,

Bardzo dziękuję za pomoc. CDX-GT30RN jest już w drodze do mnie....

Pozdrawiam,