anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
krzys3ek
Poszukiwacz

No i vTuner nie dziala znow od kilku dobrych tygodni... Sony ma w ***** swoich klientow podajac tylko taka informacje: https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/vTuner-suspended
Ciekawe czy jeszcze uslyszymy jakies radio internetowe w swoich sprzetach. Nigdy wiecej urzadzen Sony...

 

Powód edycji: post zawierał słowa, które mogły urazić innych członków Społeczności.

profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik

Ma nas gdzieś i nic z tym nie robi nie martwi ich spadek sprzedaży ich produktów na korzyść konkurencji trzeba na prawdę rozstać się z tą firma ze względu chociaż by pokazać że to nie my jesteśmy dla nich ale oni dla nas konkurencja dba o klienta i usługa vTuner działa na ich sprzęcie więc dziwię się polityce Sony w ten sposób na pewno nie poprawi swoich zysków na sprzęcie audio i video i nie zatrzyma klienta poza tym za pieniądze jakie kosztuje ich sprzęt można kupić świetny sprzęt innej firmy ze wszystkimi funkcjami miedzy innymi z usługą Vtuner.
krzys3ek
Poszukiwacz

Jestesmy w **** chociaz rozstac sie bedzie ciezko, bo zostalismy ze sprzetem z niepelna funkcjonalnoscia. Przeciez nikt nie odkupi sprzetu, ktory nie dziala... Kolejne sprzety na pewno nie beda od Sony, a teraz ciesze sie ze nie zdecydowalem sie niedawno m.in. na telewizor Sony. Sony ciagle nie wie co jest przyczyna niedzialajacego vTunera i ciagle bada sprawe - jaja sobie robia z ludzi takimi tekstami. Mimo wszystko mogliby wyjsc z twarza implementujac dostep do TuneIn (ktory maja uzytkownicy nowszych ich sprzetow), ale na to sie niestety nie zanosi i nie wierze, ze tak sie stanie.

 

Powód edycji: post zawierał słowa, które mogły urazić innych członków Społeczności.

Markoni001
Użytkownik

Od wielu miesięcy obserwuję bierną postawę Sony w tej sprawie i coraz mniej rozumiem. Jak szanująca się firma może wyprodukować sprzęt z funkcjonalnością radia internetowego i za chwilę rozłożyć ręce, że nie może nic poradzić na to, że przestało działać. Trudno poważnie potraktować chińskie obietnice, że "nasi technicy pracują". Widocznie konkurencja ma lepszych techników, bo tam wszystko hula. Na liście urządzeń, dla których "zawieszono" (ciekawy eufemizm) funkcjonowanie vtuner jest pewnie z setka urządzeń Sony. Przecież to kompromitacja dla marki.

Niestety jestem w gronie tych uytkowników, którzy kupili nieszczęsne urządzenie Sony CMT-G2NIP aby słuchać radia internetowego. A okazuje się, że Sony sprzedało skrzyneczkę, która funkcji, dla której ją nabyłem, nie spełnia. To podobne do sytuacji, która przytrafiła się mojemu koledze na tureckim bazarze. Sprzedano mu kamerę, którą obejrzał sobie dokładnie, a w domu okazało się, że z maery jest tylko obudowa. 

Jestem zdegustowany i wręcz zaszokowany potarktowaniem klientów przez firmę Sony, która do tej pory stanowiła dla mnie nazwę kojarzoną z nienaganną jakością i wysokim poziomem technicznym. Dla mnie to roczarowanie życia w kwestiach sprzętu RTV. A zastanawiałem się nad zmianą telewizora z Panasonca na Sony właśnie....

Na koniec mam pytanie - czy ktoś z was spróbował zainteresować UOKiK i ewentualnie z jakim skutkiem?

Markoni001
Użytkownik

To jest informacja z września. Minęło prawie 10 miesięcy. Czy można liczyć na uaktualnienie tej informacji. Z szacunku dla klientów powinna pojawić się jakaś data realizacji....

Markoni001
Użytkownik

U mnie nadal nie działa. Można liczyć na to, że kiedyś ruszy? i Kiedy? I na jak długo?


djrychu napisali:

Witam,

 

Potwierdzam. U mnie też ruszyło. Jednak według moich informacji nie ma pewności czy na stałe.

Moga być jeszcze przerwy.

 

Pozdrawiam


 

Markoni001
Użytkownik

Jeszcze mam pytanie, w jaki sposób Sony zamierza zrekompensować kliebntom brak kluczowej funkcjonalności sprzedanego sprzętu?


Agnieszka_J napisali:

Według informacji, jakie w tej chwili posiadamy, usługa vTuner została tymczasowo wyłączona ze względu na wykrytą usterkę. Technicy pracują nad rozwiązaniem, które wdrożą najszybciej jak to możliwe.

Tymczasem prosimy o cierpliwość.

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J

 

 


 

Markoni001
Użytkownik

Prorok z ciebie normalnie :wink: Rze


M.Jaremczuk napisali:
To już wszystko jasne. VTuner nie grał bo wszystkie stacje, które miałem
zapisane i z nich korzystałem zniknęły.
Także z mojej perspektywy vTuner przestał być użyteczny. To jest jakiś
dramat.
Bo albo za chwilę znikną wszystkie stacje, albo zostaną same
bezwartościowe.
I nie ma pomysłu na rozwiazanie tego kłopotu i przywrócenie klientom
pełnowartościowej usługi.

Michał


czywiście reszta stacji zniknęła 😕 tylko pudełko Sony na półce zostało.....

Spoiler
 
Markoni001
Użytkownik

Powinni odkupić bezwartościowy sprzęt.


foros----- napisali:

"... badamy problem" - Dobre, 6 miesiecy "badania":-) Nie ma co badać, tylko zwijać żagle szybciej. Bo przecież raz potraktowany w ten sposób klient nigdy już nie powróci. 


 

Mija właśnie rok od rozpoczęcia intensywnej pracy techników SONY nad przywróceniem połączenia z vTunerem. Jak to świadczy o ich umiejętnościach, chęciach, motywacji i czym tam jeszcze?FullSizeRender-3small.jpg