anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Navigacja satelitarna NV-U73T

Maciej------
Początkujący

Navigacja satelitarna NV-U73T

Witam,
Szukam użytkowników systemu, jestem wlascicielelem NV-U73T i uwazam ze Sony jest daleko w tyle z mapami w stosunku do innych producentow, nabralem sie na firme i zaluje ze kupilem ich wyrob. Jak mozna zdobyc aktualizacje?

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
jarekjad
Początkujący

mam to samo. nigdzie w necie nie ma uaktualnień. i tak naprawdę nie wiem gdzie mam uaktualnić mapę.
ale sony olewa to .maja zbyt wiec co sie starać...
mój błąd że kupiłem bez sprawdzenia.

oldguest
Początkujący

W najbliższym Centrum Sony można zakupić aktualizację.

Maciej------
Początkujący

Moze można kupić ale oni sprzedają od razu ze złą mapą, wiec dlaczego w ramach gwarancji nie naprawiają, map. Komunikaty nie są wymawiane do konca i to dla serwisu jest normalne, nic nie robią zeby to poprawic

oldguest
Początkujący

Aktualizacje softu są dostępne bezpłatnie:
http://support.sony-europe.com/eve/navi ... &m=NV-U73T

Maciej------
Początkujący

Faktycznie zaistalowałem uaktualnienia ale nic to nie zmienilo w nawigacji jak zle dzialałał i jak działa nic sie nie zmieniło, ucina komunikaty tak ucinał poprzednio. A moze serwis odkupi ten sprzęt ode mnie dam duży rabat. Podtrzymuje swoje zdanie to wstyd dla takiej firmy ze robi taki bubel i żada jeszcze za to tyle pieniedzy.

oldguest
Początkujący

Jeździłem z tymi nawigacjami i nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak ucinanie komunikatów. Proszę spróbować z innym serwisem.

Maciej------
Początkujący

Byłem w serwisie Sony w Warszawie, dokładnie wiedzą o tym problemie ale nic nie jest robione żeby to naprawić, mnie olali i nawet nie chcieli przyjąć urządzenia do naprawy czy reinstalacji programu. Tak to wyglada, kpina!