anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Parowanie laptopa + radio sony via bluetooth

nokiusz
Początkujący

Parowanie laptopa + radio sony via bluetooth

Chciałbym skorzystać z dobrodziejstwa A2DP i połączyć laptopa z radiem bluetooth.
Udało mi się połączyć telefon nokia i dwa samsungi, ale laptop nie widzi radia podczas parowania. Czy ktoś próbował odtwarzać muzykę z laptopa w radiu sony?

Proszę o pomoc.

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

W takim razie laptop ma za stary BT.

nokiusz
Początkujący

Cześć dzięki za odpowiedź. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź od producenta bluetooth trust. Napisali mi że gadają tylko po angielsku. Szkoda że nie napisali tej informacji na polskiej stronie producenta. Napisałem jeszcze raz email, tym razem w języku Jankesów :?

:nauseated_face: Port bluetooth nie jest stary. To jest bluetooth 2.0. Kupiłem go jakieś 3 miesiące temu. W dodatku ma w swojej opcji przesyłanie dźwięku. Najbardziej dziwi mnie to że laptop nie widzi radia. Wiem jak się łączy urządzenia z laptopem, "sparowałem" już nie jedno i nie dwa urządzenia i zawsze działało super. Podobnie radio działa bardzo dobrze z innymi urządzeniami.

Jak gdyby radio gadało po chiński a komputer po urugwajsku i dogadać się nie mogły :)

Ot zagwozdka made by sony... :smileyugeek:

digo-----
Początkujący

Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc, jednocześnie potrzebuje parę informacji:
- jakie sterowniki posiadasz w laptopie do bluetooth
- jaki system? (który Service Pack?)
- model adaptera bluetooth który posiadasz

nokiusz
Początkujący

:D :D :D :D :D :D :D :D UDAŁO SIĘ :D :D :D :D :D :D :D :D

Mogę spokojnie odtwarzać muzykę za pośrednictwem radia wprost w laptopa. Nawet mogę rozmawiać przez skype :) Najfajniejsze jest oglądanie filmów podczas długiej podróży, zwłaszcza jeśli masz coś więcej w bagażniku niż masę klamotów :slight_smile:

Szkoda że customer serwis sony jest zacofany lub słabo wyszkolony. Więcej dowiesz się na stronie a2dp.info. Ponadto są tam genialne programy usprawniające system nagłośnienia.