anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki WH-1000MX4 przerywają

profile.country.PL.title
Przemek
Nowicjusz

Słuchawki WH-1000MX4 przerywają

Cześć, dzisiaj stałem się posiadaczem słuchawek Sony WH-1000MX4, przy podłączeniu przez bluetooth do telefonu samsung nie ma żadnych problemów, dźwięk nie ma żadnych zakłóceń, jednakże przy sparowaniu z telewizorem marki samsung i innych, czy laptopem, kazdy utwor co 10-15 sekund zacina się na pół sekundy, odległość nie ma znaczenia, zawsze występuje w taki sam sposób. Korzystam również z Technics A800 w których jest Bluetooth 5.2, niż 5.0 w Sony, czy to robiłoby aż taką różnicę?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

zainstaluj sobie w telefonie aplikacje headphones connect i tam ustaw priorytet stabilnosci połaczenia. Wprawdzie z TV nie powinno miec znaczenia bo telewizor nie obsługuje LDAC ale moze słuchawki próbują sie przełączyć co chwila

profile.country.PL.title
tkasenko
Nowicjusz

Mam dokładnie ten sam problem. Czy poradziłeś sobie jakoś z tym problemem? Z iphonem słuchawki działają bez zarzutu, jednak po podłączeniu do telewizora LG, konsoli PS5 (za pomocą modułu BT), laptopa MacBook lub komputera stacjonarnego słuchawki notorycznie przerywają. Nie pomaga żadna zmiana priorytetu połączenia zmieniając na jakość połączenia. Oddałem na gwarancji - ponoć wymienili płytę główną jednak to nic nie poprawiło. Mam stare słuchawki BT Sony CH500, mam AirPodsy 2 i te słuchawki nigdy nie miały takich problemów z łącznością z w/w sprzętem.