anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony CDX-GT620U i zestaw głośnomówiący - jaki, jak?

iAntonio
Początkujący

sony CDX-GT620U i zestaw głośnomówiący - jaki, jak?

Witam.
Mam zamiar zamontować sobie zestaw głośnomówiący z bluetooth do Focusa.
Mam CDX-GT620U podłączone ze sterowaniem pod kierownicą za pomocą interfejsu, teraz chcę kupić zestaw podłączany przez ISO by mieć głos z głośników.
Proszę o radę jaki się nadaje i czy dam go radę podłączyć gdy już mam podłączone to sterowanie.
Ciągle poszukuję i coś znalazłem, ale następne pytanie gdzie podłączyć "jacka" jak już mam wpięty interfejs?
cc9040_box.jpg

z góry dzięki za pomoc.

3 ODPOW. 3
iAntonio
Początkujący

nikt nie pomoże? albo tu tak mało ludzi ?

profile.country.pl_PL.title
rzepkol25
Nowicjusz

Widzisz kolego, ja też mam problem z podłączeniem zestawu do tego radyjka w swoim autku. Najśmieszniejsze jest to,że posiadam Skode Fabie i miałem w nim oryginalny skodowski radiomagnetofon,do którego podłączyłem zestaw Nokia CK-1W i w trakcie rozmowy automatycznie się rozłączał,ale czasy się zmieniły i jazda z magnetofonem trąci niezłym obciachem,więc wyminilem go na GT 620U (fajne radyjko) problem w tym,że nie mogę zintegrować go z powyzszym zestawem...i tak siedzę na necie już od pewnego czasu i przeszukuję posty z nadzieją,że natrafię na jakąś pomoc,ale widzę że bryndza...W razie gdyby ktokolwiek cokolwiek wiedział PROSZĘ o pomoc :-)

iAntonio
Początkujący

upłynęło wiele czasu i jakoś sobie poradziłem, mam już podłączony Handsfree Blue Smart.
W razie czego pytaj co cię interesuje, może pomogę.